Skocz do zawartości

Parktronic - może ktoś ma zestaw niefabryczny ...


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

... i wie jak w takim ustrojstwie z wyświetlaczem pokazującym odległość do przeszkody można wyłączyć piszczenie?

 

Parę dni temu coś się przestawiło i oprócz pokazywania odległości zaczął piszczeć przy cofaniu (wcześniej nie piszczał) i nie mam pojęcia jak to wyłączyć (na samym wyświetlaczu nie ma żadnych przycisków ani nic w tym stylu).

 

Jakieś pomysły? Bo ten pisk jest irytujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły wszystkie te ustrojstwa piszczą, więc jeśli wcześniej Twój tego nie robił to powinieneś się cieszyć, że się naprawił :mrgreen:

 

A tak na serio, to jeżeli nie masz żadnego przełącznika przy wyświetlaczu lub centralce to pozostaje Ci brutalna dezaktywacja (rozbierz wyświetlacz i oderwij brzęczyk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrosiak, no właśnie wydaje mi się, że jakaś dzika kombinacja typu "wrzuć 5 razy wsteczny" powoduje włączenie/wyłączenie tego piszczenia tylko nie wiem co dokładnie a nie mam żadnych papierków do tego parktronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, ale to właśnie nie jest oryginalny parktronic więc Dżanek raczej może nie pomóc :-(

OK, myslalem ze moze niefabryczny - ale jakis znany w Fordzie.

 

Fakt faktem, że gadżet całkiem przydatny szczególnie na początku jak jeszcze nie masz wyczucia nowego auta :]

nie no ,wygodne to to na pewno jest - zwlaszcza jak parkujesz "na zderzak" i nie masz nikogo do pomocy, zeby Cie kierowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość często przy buzzerze jest włącznik dźwięku (o ile jest to niefabryczna zabawka) więc spróbuj namierzyć gdzie piszczy i dobrać się do samego piszczyka ;) Może pomoże ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...