Jump to content

Parktronic - może ktoś ma zestaw niefabryczny ...

Roland

Recommended Posts

... i wie jak w takim ustrojstwie z wyświetlaczem pokazującym odległość do przeszkody można wyłączyć piszczenie?

Parę dni temu coś się przestawiło i oprócz pokazywania odległości zaczął piszczeć przy cofaniu (wcześniej nie piszczał) i nie mam pojęcia jak to wyłączyć (na samym wyświetlaczu nie ma żadnych przycisków ani nic w tym stylu).

Jakieś pomysły? Bo ten pisk jest irytujący.

Z reguły wszystkie te ustrojstwa piszczą, więc jeśli wcześniej Twój tego nie robił to powinieneś się cieszyć, że się naprawił :mrgreen:

A tak na serio, to jeżeli nie masz żadnego przełącznika przy wyświetlaczu lub centralce to pozostaje Ci brutalna dezaktywacja (rozbierz wyświetlacz i oderwij brzęczyk).

rrosiak, no właśnie wydaje mi się, że jakaś dzika kombinacja typu "wrzuć 5 razy wsteczny" powoduje włączenie/wyłączenie tego piszczenia tylko nie wiem co dokładnie a nie mam żadnych papierków do tego parktronika.

Roland, hehe technika Panie i juz sie gubimy? :lol:

Zadzwon do Korniego - przeciez od w Fordzie pracowal, to bedzie wiedzial jak ogarnac z tematem.

pumex1, ale to właśnie nie jest oryginalny parktronic więc Dżanek raczej może nie pomóc :-(

Fakt faktem, że gadżet całkiem przydatny szczególnie na początku jak jeszcze nie masz wyczucia nowego auta :]

pumex1, ale to właśnie nie jest oryginalny parktronic więc Dżanek raczej może nie pomóc :-(

OK, myslalem ze moze niefabryczny - ale jakis znany w Fordzie.

Fakt faktem, że gadżet całkiem przydatny szczególnie na początku jak jeszcze nie masz wyczucia nowego auta :]

nie no ,wygodne to to na pewno jest - zwlaszcza jak parkujesz "na zderzak" i nie masz nikogo do pomocy, zeby Cie kierowal.

dość często przy buzzerze jest włącznik dźwięku (o ile jest to niefabryczna zabawka) więc spróbuj namierzyć gdzie piszczy i dobrać się do samego piszczyka ;) Może pomoże ;)

Pozdrawiam