Skocz do zawartości

STI MY06-07 seria poszukiwana


GRAF

Rekomendowane odpowiedzi

Chetnie sie spotkam z włascielem seryjnego STI MY06-07 z Krakowa (najlepiej jak by to byl us spec) lub bliskich okolic w celu porownania mojego auta, min: praca DCCD podczas manewrow, wielkosc laga, reakcja na gaz itd, nie chodzi mi o zadne sciganie. Najchetniej w nastepny weekand lub pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mój :mrgreen:

:mrgreen:

musi byc seria chodzi mi o porownanie harakterystki silnika, chyba mam za duzego laga :evil:

DCCD masz serie czy cos zmienione w sterowniku? u mnie podczas manewrow parkowania DCCD zachowuje sie jak dosc sprera o dosc mocnym wstepnym naprezeniu (jak mocne visco), przy ustawieniu open tego nie czuc. Wydaje mi sie ze DCCD podczas parkowania powinien w pelni otwierac dyfer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mój :mrgreen:

:mrgreen:

musi byc seria chodzi mi o porownanie harakterystki silnika, chyba mam za duzego laga :evil:

DCCD masz serie czy cos zmienione w sterowniku? u mnie podczas manewrow parkowania DCCD zachowuje sie jak dosc sprera o dosc mocnym wstepnym naprezeniu (jak mocne visco), przy ustawieniu open tego nie czuc. Wydaje mi sie ze DCCD podczas parkowania powinien w pelni otwierac dyfer?

 

standart, tj normalne, choć przyznam że po paru tysiącach jest zdecydowanie mniej to odczuwalne, byc może cos sie tam dociera i układa , bo po 3 tys. km jak wylałem olej z tylnego dyfra , cały korek spustowy był w opiłkach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...