Skocz do zawartości

Porownanie EVO i STi z Konkursem.


RafalW

Rekomendowane odpowiedzi

http://auto.gazeta.pl/wysokieobroty/1,49502,2325336.html

 

Kto znajdzie więcej błędów? ;-)

Jest ich tyle że mnie niechce się wymieniać i wydaje mi się że testujący te autka od razu widać że fan Evo spoglądający wczesniej tylko na obrazki z innych pism a do imprezy nastawiony od początku pesymistycznie i jeszcze dorzuce trzeba być niezłą "ci...tą żeby Solbergiem wykręcić do 100km/h 5.8 sek żal mi tego pana ale powinien chyba pojezdzić troche maluchem A-grupowym a pózniej zasiadać za kierownice tych autek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i jeszcze dorzuce trzeba być niezłą "ci...tą żeby Solbergiem wykręcić do 100km/h 5.8 sek

 

Chyba (niestety) to sie zgadza.

 

Tydzien temu mialem okazje stanac na swiatlach dokladnie z tym egzemplarzem Evo co jest w artykule (a przynajmniej z tym ze zdjec).

 

Tak do polowy dwojki mialem minimalne prowadzenie/wyrownalismy sie - pozniej (znowu niestety) gosc zaczal wychodzic na prowadzenie :-(

Tylko jedna sprawa - ruszalem z niskich obrotow (jakos mam straszne opory, zeby strzelic ze sprzegla ;-) ) - praktycznie na starcie bylo nie wiecej niz 1.5-2 tys. - na jedynce bylem minimalnie z przodu - czyli gosc musial ruszac podobnie. Wiec jesli w ten sam sposob mierzyli tego Solberga to faktycznie mogly im wyjsc tak kiepskie czasy.

 

A przy okazji - pozdrowienia dla tego kierownika za mily street :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, to "fajni" goscie wypowiadaja sie na forum Agory pod tym tekstem...

 

Kiedyś samorówniez uczestniczyłem w życiu tego forum. Ale od pewnego czasu to, co sie tam dzieje zniechęca do wszystkiego. Może to brak lub nieudolnie działający moderator :?:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...