Skocz do zawartości

WOSP vs Forum Subaru ?


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Organizowałem zbiórke na swoim forum ale projekt upadł. Za mało chętnych.

Mielismy skombinowac swoją puszke od fighterów z całej polski i mialem to zawieść do TV Gdańsk i wręczyć. Ale uznalismy ze to nie wypali. Szkoda.

Moze tu cos da rade i wypali.

 

Gracowy, Ty bedziesz pewnie w Wa-wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOSP moze uda sie podczepic jakos pod Moto- Orkiestre

 

zdaje sie ze jak rok temu, kolega herrkam czynnie wspiera organizacje imprezy WOSP na autodromie w Kisielinie. ubiegloroczna impreza byla bardzo udana, prasa, TV, zebrane pieniadze zostaly przekazane na orkiestre a sponsorzy ufundowali kilka nagrod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autodromie w Kisielinie

cos mi sie wydaje ze to kawalek od Wawy :(

 

Zawsze można wystartować w KJS-ie AK Rrzemieślnik i Polskiego. Dochód idzie na WOSP.

Po zeslorocznej przygodzie, boje sie ze nie zostane dopuszczony ze wzgledu na glosny wydech i zgieta tablicee rejestracyjna, jedynym pocieszeniem bylo to ze kasa poszla na dzieciaki, ale popierem w 100% GracA, zrobmy cos naszego !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa, tylko że dla forumowiczy z Warszawy, no i tych z "fajnymi rajdówkami" :???:

 

Ja nie wiem jak inni by się zapatrywali, ale może jakaś szybka forumowa zrzutka na powiedzmy kilka czapeczek od Sklepik-a (może upust będzie :twisted:) , gdyby się udało zdobyć jakiś autograf na daszku i biegiem na aukcje WOŚP na Allegro?

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motoorkiestra będzie pod PKiN w g. 13-18.00 w niedzielę

 

Będzie można wylicytować przejażdzkę z rajdówkami lub wyścigówkami.

 

http://www.motoorkiestra.pl/2008/index.php

 

Jak my możemy się w to włączyć?

 

 

Moze zaproponujemy pojawienie sie grupy subarakow od nas w charakterze statycznych eksponatow (bo pojedzic po tym OS-ie napewno nam nie dadza)

Bedzie mozna porbic przy nich zdjecia, zreszta grupka kilku-kilkunastu subarakow w jednym miejscu powinna zrobic jakie-takie wrazenie i uatrakcyjnic przejazdy sportowcow. Jak sie Wam to widzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam., owszem jest ale wczesniej, potem wybrane zalogi smigaja z dziciakami na Bemowie + goscie w rajdowkach, ale pamietam ze nie mieli oblozenia torowego w 100%, ba nawet w 50% a chetnych bylo sporo, wic mogli bysmy wypelnic ta luke, oczywiscie trzeba miec jakies wejsscie w AKPolskim , zeby cos takiego zalatwic bo "z marszu" to watpie zeby ktos chcial z nami gadac.

W dodatku termin juz mocno napiety :( ciezko bedzie znalesc w miare bezpieczne miejsce, zeby kogos powozic pozostaje chyba tylko opcja Simon1a,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze jest to najrozsadniejsza wersja, nikt nie bedzie bral odpowiedzialnosci za nas, nieznanych ludzi, ktorzy chcieliby wozic innych. Ale mam nadzieje, ze z samym postawieniem samochodow obok nie powinno byc problemu, to w koncu tez jakas atrakcja.

 

No to jak, kto ma jakis kontakt z automobilklubem, bo najwyzszy czas przedstawic im ta propozycje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...