Skocz do zawartości

Olsztynskie upalanie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 919
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wełniacz , przeta Ty z mazur :!: Ja jestem po drugiej stronie Olsztyna i dziś nie mogę wyjechać Subarakiem , bo tak zaj..snieżyło. Dlatego grzecznie sugeruje, że dobrze byłoby przygotowac taka pojeżdżawę ze względu na naszych szacownych kolegów z dalszych odległości. My zawiniemy dupę w trok i wrócimy parę kilometrów a Oni :?: Jeżeli chcesz przy takiej kapryśnej pogodzie zaprosić chłopaków , to ja się piszę ,ale jako gość nie gospodarz :!: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lotnisku w ornecie podejrzewam, ze az tyle sniegu nie bedzie, bo tam czesto i gesto ten snieg jest wywiewany i wiele sie nie utrzymuje. andrzej moim zdaniem tam nie trzeba nic przygotowywac, jedyne co to ustawic krotka probe z opon, ktore sa dostepne na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację miejsca tam tyle że mozna cos znależć, aczkolwiek ta pogoda bywa "zaskakująca". Ja proponuje spontan tylko z tego tematu bez wciagania szerszych klimatów na forum . kazdy niech indywidualnie jak chce zaprosi swojaczków , żeby nie było kwasów. My jak nam dopiży jakaś niespodzianka to poprostu odpuścimy :!: Ja przyjade na trzy furmanki z kumplami. proponuję 11oo w sobote na miejscu.Oczywiście tylko proponuję , dostosuję się do reszty. Bierta grilki ,termosik z czajanką cieple kalesraki i eśta :!: Sam dojezd moze byc atrakcją :!: :lol::mrgreen:

 

Oczywiśce mówimy o przyszłej sobocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem w Ornecie z 3h z czego 1 to wyciaganie Omegi z zaspy :mrgreen:

omegao.th.jpg

To co zobaczyłem po przyjezdzie to :shock:

orneta22.th.jpg

Śnieg był miekki ale było go tyle, że wątpiłem w jazde ale w końcu pomyślałem sobie, że mam Subaru i tyle śniegu to dar od losu i zacząłem śmigać :twisted: Rozjeździłem całą płytę prawą :mrgreen: Mniej więcej wyglądało to tak ...

Ośka nie polecam tam jechać zanim Imprezy tego nie rozjeżdżą :wink:

Są chętni na jutro czy mam sam rozjechać pozostałą część lotniska :roll: :?: :cool:

ornetasnieg.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę :mrgreen:
To obadamy mój przegub i "ciekawe" dźwięki silnika :wink:

A coś dziwnego się dzieje? Mi po takiej jeździe stuka lód w felgach o zacisk hamulcowe i nie tylko. Śnieg się zbiera w felgach i rozpuszcza... Musiałem zdejmować wszystkie koła i dosłownie kuć lód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zimówki mam na wykończeniu :)
Mamy line jak coś, chociaż trochę popękała jak Omege targałem :roll: Ja blizej 11 wyjezdzam. Kazio po wjezdzie na lotnisko nie skrecaj w prawo bo tam jest najgorzej. Reszte dasz rade bez obaw pokonać :wink: Do zobaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień oesowy zakończony bez strat :cool: Niedlugo materiał foto/video się pojawi.

 

[ Dodano: Sob Sty 30, 2010 4:28 pm ]

welniacz2.th.jpgwelniacz1.th.jpg

kazio.th.jpggrygo2.th.jpg

grygo1.th.jpgelekg.th.jpg

czyszczenie.th.jpgczarnegt.th.jpg

 

[ Dodano: Sob Sty 30, 2010 5:02 pm ]

Mój nawrót z dźwiękiem Gryga :lol:

 

[ Dodano: Sob Sty 30, 2010 5:06 pm ]

I slalomik ustawiony przez Elka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...