Skocz do zawartości

alternator


boryna

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego moze sie grzać alternator zaraz po odpaleniu co może byc powodem tego nie przez łozyska bo on robi sie goroący 5 min po odpaleniu

Prawdopodobnie łożyska - powinien jeszcze głośno pracować. Proponuję oddać go do naprawy. Widziałem kiedyś jak kolesiowi z tego powodu spłonął Seat Ibiza więc potraktuj sprawę poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie łożysko tak odrazu nie nagrzeje alternatora a poza tym to sie grzeje chyba uzwojenie tez stary mi padł a tego jeszcze uratuje jak bede wiedział jaka jest przyczyna i łozyska nie szumią

a ten drugi temat napisałem w tym drugim technicznym bo myąlałem ze to cos innego i mi przezuciło tytaj jestem nowy i nie wiedziałem

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast gdybać czy to łożysko a może coś innego pierwszą rzeczą którą bym zrobił na twoim miejscu to oddał alternator do sprawdzenia - jeśli będzie ok to masz pewność że jest dobry trzeba szukać gdzie indziej. A jak znajdą usterkę to naprawią lub każą kupić nowy i po problemie - nad czym tu się jeszcze zastanawiać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzieki!!!

Jacy wy pomocni jesteście blokujecie mi temat i w ogóle super rady, sam sobie dałem rade.

Co do nie palenia na P i N w automacie to jest pierdolnik przełącznik ale bardzo dziwnie umiejscowiony trzeba wleźć w kanał i go tam odnaleźć poczyściłem kostki jego tez trudno się go wykręca i jest OK. Pisze to dla tych którzy mieli by taki problem i chcieli by to zrobić samemu a nie jeździć po serwisach bo to jest prosta sprawa.

 

A co do alternatora to kupiłem drugi i jest dobrze jest ciepły ale taki widocznie ma być innej przyczyny się nie doszukałem.

 

Dla tych co mi blokują temat dziękiiii !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...