Skocz do zawartości

Ktoś zajął moje miejsce w garażu - pomocy


pinchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluję "Waldo Cwaniak", bardzo przydatna rada! Nie wiem czy do końca żartowałeś, ale dziękuję za określanie mnie w ten sposób ;) A tak naprawdę to chyba ty jesteś tą Ci. bo jak jesteś taki przedsiębiorczy to byś się mnie spytał gdzie to Volvo stoi i sam byś się dostał jakoś do bloku i go sobie rozebral na te twoje części i sobie dorobił.

 

pinchy, Ty się ciesz, albo co najmniej czuj się wyróżniony, że Matka zabrała głos w Twoim topicu! Nie każdy dostępuje tego zaszczytu :cool:

 

Ja to bym chętnie jakiś tomik prozy Wyżej Wymienionej Czcigodnej zakupiła, dałoby się coś załatwić na Gwiazdkę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja to bym chętnie jakiś tomik prozy Wyżej Wymienionej Czcigodnej zakupiła, dałoby się coś załatwić na Gwiazdkę :?:

 

So takie plany ale ...... Na dzień dzisiejszy możesz se poczytać w temacie " Jak sie ludziska relaksujo ...mać" .... o wiela wspomniano tematyke znajdziesz na tech łachmanach bo mamusia w tem wzglendzie przeprowadziła próby - rzekłabym - jondrowe i że sie tak parlamentarnie wyraże ( chodzi naturalnie o poprzedni parlament ) - ni chuja.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What!, przerabiałem ten temat z każdym moim krakowskim znajomym, czyli dziesiątki razy. Uroczy regionalizm, ale czasem prowadzi do zabawnych sytuacji. Pierwszym razem byłem nieco skonsternowany, ale się przyzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...