Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz_555 i Zdzisek, nie jadę w nie-ASO bo 500 PLN wpisowego to masakra dla mnie, miałem pojechać w sobotę na SMT ale okazuje się że muszę być w pracy :evil: tak więc będę nastawiał się na kilka kolejnych rund SMT i AZT.

 

EDIT:

Ha, jeszcze nie wszystko stracone, z nie-ASO mi odpisali, żebym wpłacił tylko te 250 PLN i startował :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ErichRX, ja się wybieram na nie-ASO, miałem startować ale pojadę jednak jako kibic.

 

to nie ty jestes wpisany na liste startową ?? na którą się wybierasz ??

najprawdopodobniej też się pojawię :twisted:

w koncu ktoś musi trzymać kciuki za Zdziska :mrgreen::mrgreen:

 

Dzieki Bartolo !! Mam nadzieje, ze nie tylko mi, Pawel tez pojedzie, dawaj Pawel !! Plac i jedziemy na super imprezke !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam Dyziu, że na Ciebie liczę :mrgreen: W końcu Twoja rodzinka to prawie ćwierć zlotu :wink:

A co dopiero by było jak ja bym przyjechał z całą rodziną :!: (jest nas 6-ciu) Qba25 nie jest tak żle,jest Was zapisanych dużo i jeszcze pewnie przybędzie bo nabiera to spotkanie rozmiar ponad regionalny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, Zdzisek, powodzenia .

Niestety nie mogę wpaść gdyż będę się udzielał rodzinnie na weselu i poprawinach więc kluczyki od samochodu pozostaną sobie w domu . W poniedziałek będę pewnie dochodził do siebie co będzie powodem absencji w Ochabach . Bawcie się dobrze . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, Zdzisek, powodzenia .

Niestety nie mogę wpaść gdyż będę się udzielał rodzinnie na weselu i poprawinach więc kluczyki od samochodu pozostaną sobie w domu . W poniedziałek będę pewnie dochodził do siebie co będzie powodem absencji w Ochabach . Bawcie się dobrze . :cool:

 

Z tego samego powodu nie będę tam gdzie i Marka nie będzie tym bardziej, że jestem 250km od Bielska...

Zdychał będę pewnie z tydzień :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam panowie? Kto będzie jutro w Tychach?

 

ja będę ze znajomym, ale wczesnym rankiem jadę na grzyby :mrgreen: więc pojawię się myślę pomiędzy 12:00 a 14:00

odezwę się jak dojadę żeby was znaleźć... a tak wogóle to powodzenia startującym !!

 

OGIEEEEŃ PANOWIE !! :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziekuje za trzymanie kciukow, choc nie spodziewam sie za dobrych wynikow (startuje w klasie PRO, w ktorej jest min. 10 piekielnie szybkich - dobrych kierowcow i maja zaje.. szybie fury :) ) Bylem dzisiaj i widzialem :)

Nie mam recznego, co pewnie jutro zauwazycie.. :( ale autko chodzi fajnie, problem moge miec tez z dohamowamiem, gdyz jade na "przejsciowych" tarczach (za 500 zł komplet :) ) z niebieskimi Pagidami :) Oj, bedzie sie dzialo :)

Z pewnych wiesci wiem, ze HOPY nie bedzie :( i podobno trawa tez odpada.... Moze to i dobrze, wiecej aut przezyje :)

Co do startu, to planowany jest o 11.30, wiec przyjezdzajcie, kibicujcie, robcie foty i filmy :)

Do zobaczyska na torze za.... 10 godzin :)

 

P.S. jade sie pobawic, szans na zwyciestwo nie ma, wiec.... bedzie wesolo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zawodach :razz:

 

Pawła udało mi się "zdjąć" kilkrazy ale na Zdziska miałem mniej szczęścia.

Powrzucam zaraz troszke wiecej...

 

PaweP4TurboSprint.jpg

PaweP4TurboSprint2.jpg

 

[ Dodano: Nie Wrz 06, 2009 8:08 pm ]

Zdziska złapałem tylko przy okazji zapoznania przed 3 i 4 przejazdem. Wielka szkoda :sad: Ale mam nadzieję że podobna okazja szybko sie powtórzy.

 

Przy okazji, Sprint okazał sie bardzo fajna imprezą, aż żona stwiedziła widząc laske w oklejonej różowymi swinkami imprezce i inne panie na prawym że nieźle byłoby tak pojeździć :grin: :mrgreen:

 

Zdzisek4TurboSprint092009.jpg

 

[ Dodano: Nie Wrz 06, 2009 8:15 pm ]

I jeszcze to ... do kalendarza :wink:

 

 

PaweP4TurboSprint3.jpg

 

[ Dodano: Nie Wrz 06, 2009 8:23 pm ]

A ten niżej cisnął jak dziki, wiem, wiem, nie-Subaru, bez obaw Subarki też będą.

 

osuperkto.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kibicowanie i foty :twisted::twisted::twisted: fajnie było poznać Wasze żonki no i oczywiście znowu zobaczyć Wasze mordki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ogólnie impreza MEGA !!!!! było czadowo, brawa dla Orgów i uczestników, Tomo zarąbiście powiedział na początku: "Wielki szacun dla zwycięzców klasy Amator i Pro" :twisted::twisted::twisted: czadowa trasa, trudna technicznie i masa fajnych ludzi, oby więcej takich imprez choć jak sądzę nikt nie zarobił na imprezie zrobionej z taką pompą więc pewnie nie szybko przyjdzie nam jechać w 5. zawodach nie-ASO.

 

Ja jechałem jak ostatnia oferma, pierwszy OS był dla mnie szokiem po prawie rocznej przerwie w startach, no ale w końcu musiałem żonie sfinansować dawno obiecaną kuchnię więc nie bylo czasu i kasy na starty :razz: teraz będę częściej startował.

Na początku kijowo mi się jechało - za wczesne i za słabe hamowania, za wolne zakręty, za wolne nawroty i niestety zjechane RE070 na kołach, dlatego OS 3 i 4 jechałem praktycznie maksymalnie dla fanu dłuuugimi slajdami, kilka nawrotów wyszło mi super :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...