Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Jacy tam kibice ... po prostu regionalni patrioci .

 

I to mi się właśnie podoba.

 

 

Kibicował to ja będę jak piekło zamarznie

 

Olej piekło. Jutro jadę w większym składzie pokazac niedoszłemu szwagrowi Szwedowi i jego Frau oraz mojemu bratu pkozac Kozubnik. Jak dobrze bydzie, to przijadymy co zezric pod Bogmar. Póki co to mnie wmontowano jako powoźnika, ale może się uda... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ... Kozubnik , miejsce spotkan PRL-owskiej szlachty . Swego czasu najpiekniejszy osrodek wczasowy w Beskidach przeznaczony tylko dla wybranych . Hotel snow, basen wiszacy nad gorskim potokiem, wszedzie marmury i lararnie z warszawskiej starowki na codzien otoczone kordonem ZOMO-wcow, ktorzy strzegli tajemnic tego miejsca . Teraz ruina ... to Danel doprowadzil do takiego stanu , a ostatnim jego pomyslem byla wytwornia amfetaminy .

Szkoda, ze dzisiaj nie mam wolnego ... Pokazalbym wam wiele ciekawych miejsc w tej okolicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem. Kurde, zieje stamtąd grozą. Połaziłem trochę wewnątz, ale jak zobaczyłem gipsowe kasetony nad moją głową, które w każdej chwili moa spaśc, to odpuściłem... Najlepsze było to, że ktoś tam w środku robił pół nagą(albo nawet całą nagą) sesję fotograficzną :!: :shock: Wchodzę, patrze jakieś babskie buty i 4 jakieś torby, patrzę powyżej, a tam facet cyka fotki jakiemuś paszczurowi. Udałem, że nie widzę i wyszedłem na zewnątrz zwidzac pozostałe budowle. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_SK, czekałem i nic! :wink:

To mógłby byc dziś najlepszy ośrodek wczasowy na całym Podbeskidziu.

Najlepszy to jest - hmmm! Powiedzmy Gołębiewski w Wiśle. Kozubnik nie ma potencjału. Dawnymi czasy było inaczej, bo czerwoni prominenci i tak jako przedstawiciele mas pracujących musieli się przed nimi ukrywać... Chociaż z drugiej strony "Kocierz" nie tak bardzo oddalona daje sobie nieźle radę. Jednak ma mimo wszystko lepsze położenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_SK, czekałem i nic!

 

Ech, szkoda gagac... Się im Kocierza zachciało wszystkim. To pojechaliśmy, 200pln zostawili i finito. Mnie to nic nie kosztowało na szczęście, bo na diecie jestem. :wink:

 

 

Z wywieszonym jęzorem i zaśliniony...

 

Dobra, dobra... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ... Kozubnik , miejsce spotkan PRL-owskiej szlachty . Swego czasu najpiekniejszy osrodek wczasowy w Beskidach przeznaczony tylko dla wybranych . Hotel snow, basen wiszacy nad gorskim potokiem, wszedzie marmury i lararnie z warszawskiej starowki na codzien otoczone kordonem ZOMO-wcow, ktorzy strzegli tajemnic tego miejsca . Teraz ruina ... to Danel doprowadzil do takiego stanu , a ostatnim jego pomyslem byla wytwornia amfetaminy .

Szkoda, ze dzisiaj nie mam wolnego ... Pokazalbym wam wiele ciekawych miejsc w tej okolicy .

 

 

byłem tam parę lat temu z Ragą na paintball-u - fajna miejscówka na tego typu akcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i Wesołych Świąt !!! panowie i Panie... dużo jajek, chrzanu i wody na dyngusa ;)

 

 

PS. pamiętacie miejscówkę spotową za dworcem gdzie mamy foty ze starą tablicą Bielsko-Biała ??

właśnie płoną te budynki przy których staliśmy.

czarne słupy dymu, naście wozów starażackich i chyba grubo ponad tysiąc gapiów :) wreszcie coś się dzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...