Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem poinformować że jak ktoś wyborne lubi to niech sobie zadzwoni wcześniej do kipera czy już mają bom wczoraj wykupił cały magazyn wybornego :mrgreen: na jajówkę oczywiście.

Zdegustowałem już wiele innych i powiem Ci, że "Warnijskie" bardziej mi smakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektórzy znają ale polecam Żywe Piwo :) Wyborny smak jasnego piwa i solidna zawartość alkoholu. Takie powinno być piwko moim zdaniem :)

Solidna zawartość alkoholu w piwie nie powinna przekroczyć 5,7% . Zapisałem Cię do szkoły poprawnego picia piwa . Wykładają tam : docent doktor habilitowany Dyzio vel Weissebier i brat przełożony Marek . Weź sobie miesiąc wolnego .

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak zmieniając temat bo kurde od kilku stron tylko o piciu gadacie :x kiedy jakiegoś spota robimy?

 

 

No właśnie :?: :!:

Fakt, nie ma się co dziwic, że bractwo ospałe i pije, bo pogoda jest taka, że sam jestem jak melanalkocholik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po temacie. Amerykaniec narobił spustoszenia na trasie. Szkoda, że musiał zginąc jego rodak. Z drugiej jednak strony, to "nadbałtykorze" są nieobliczalni, miałem kilka razy z nimi "kontakt" dosłownie.(lusterka pourywane, stłuczone szyby)

Musiałem Tesco na warszawskiej w Bielsku, atakowac od browaru w Tychach poprzez Kobór, bo inaczej tacha by zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...