Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

1.Praktyczny egzamin na operatora koparko-ładowarki zdany... :mrgreen: A żeby było ciekawiej, to dziś od 6 rano dalej majsterkowałem w domu dziecka z kolegą aż do 11 - i potem śmig na egzamin...

 

GRATULACJE !! No to teraz mozemy cos wykopac, albo zaladowac :)

Dodawaj zdjecia z postepu remontu - niech ludziska zobacza jak sie pomaga !!

 

No i Panie i Panowie - czekamy na wplaty, pamietajcie o dzieciakach !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniika, powiedz koledze Jackowi na spocie pod zaporą, że samochody ze świniaczem na lusterku nie są brzydkie, głośne, smrodzą, zajmują dużo miejsca i są fee ... a ludzie za ich kierownicą mają naprawdę DUŻE SERCA !!!

http://nasza-klasa.pl/profile/1019662/g ... album/2/26

 

 

hm......wytłumaczę mu na żywo jak znajdę... ni mam tam konta ale widze ze moja bratnia dusza... qdlaty juz odpisał!!!

"Te akurat samochody nie są brzydsze, głośniejsze i nie smrodzą bardziej od tych naszych dwukołowych dziwadeł :]. Jedynie z tym miejscem... Chociaż taki Goldas albo inna tragedia podobnych rozmiarów też troche miejsca zajmuje a od takiej Subaryny jest znacznie mniej poręczna i nie daje tyle radości...

Dzięki wszystkim, że byliśmy tam razem."

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie siedze sobie u znajomego i opowiadam mu o naszej akcji Mikolajkowej . Wzruszyl sie i zapytal : ile nam brakuje ?

 

Dopisuje go do listy darczyncow :

 

MarekQ7 - 300 pln

 

Tzn mamy juz 1500 pln .

 

Dzis na forum powinien pojawic sie Miquel, ktory zalatwi nam spory upust na wypatrzony komputer , ale o tym pogadamy jutro .

 

[ Dodano: Pon Gru 14, 2009 7:56 pm ]

moniika, pozdrowienia dla Michala , dzieki ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO MARKI !!! Podziekuj koledze, ma u mnie duuuze piwo :)

To juz radosniej sie robi myslac o SUPER PREZENCIE !!!

Ja moge tylko dodac, ze wczoraj zarejestrowalem, a dzisiaj oplacilem domene internetowa pod nowa strone www do Domu Dziecka:

www.domdziecka.bielsko.pl

Koszt 148 zł za 3 lata, wiec nie jest drogo a strona www w tych czasach wiecie ze jest potrzebna.

Moge tylko dodac ze mam jeszcze jedna DUZA NIESPODZIANKE dla dzieci, ale o tym napisze za kilka dni... :)

Podsumuje NASZA DOTYCHCZASOWA POMOC DLA DZIECI:

 

1. Prezenty na Mikolaja z ktorych dzieci byly bardzo zadowolone - Monika juz o tym pisala...

2. Srodki czyszczace i chemia gospodarcza - juz leza w magazynie Domu Dziecka :)

3. Sciana dzialowa w jadalni - Raga z kolega koncza wlasnie remont - BRAWO !! :)

4. Rejestracja i wykup domeny www.domdziecka.bielsko.pl

5. Strona www - w budowie :)

6. Komputer - powinien byc u nas za pare dni :) Wgranie systemu i pakowanie prezentu :)

7. NIESPODZIANKA - o tym wkrotce :)

 

Drogie Panie i Panowie - konto znacie, jak nie to powtorze:

 

Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o wplaty:

 

gotówkowe – przyjmuje Mark L.A. u siebie w firmie, lub

przelewem – na konto Ragi:

 

63 1240 6449 1111 0000 5285 5216

Radosław Nierychło

 

Oczywiscie Raga na spocie w styczniu przedstawi cala kalkulacje i ile kasy przyjal

Proszę w miare możliwości o szybkie wplaty, gdyz komputer musimy mieć fizycznie 21 grudnia rano już u siebie !! Potem pakujemy prezent u Marka L.A. i wieziemy do Domu Dziecka, z czego mam nadzieje będzie relacja foto :)

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Qdłaty !! :)

Zamienic sie pojazdami kiedys mozemy, motur nie jest dla mnie nowoscia :)

A piwka to mozemy sie napic - z mila checia, moze na wspolnym spocie z Monika ? :)

 

[ Dodano: Pon Gru 14, 2009 10:57 pm ]

Jedziemy sprawdzić co na Przegibku albo Salmopolu?

 

Dyzio - byles sprawdzic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qdlaty, dupa a nie asfalt . Qba25 mowil, ze nowa nawierzchnia zaczela sie zsuwac . Polskie drogi ...

 

Witaj wsrod czterokolowcow .

 

[ Dodano: Wto Gru 15, 2009 12:47 am ]

Gdzie jest Dyzio ? Mial byc dzis na hamowni i pochwalic sie wykresem . Dziwne, od 12stej nie byl na Forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Miałem być na hamowni ale nie dojechałem. Cóś mi wypadło. Poupalałem na przegibku ale niestety śniegu jak na lekarstwo. Raz tylko jak zaliczałem czwarty przejazd to się maszina zbiesiła i chciała najniższą "patelnie" po bielskiej stronie wyprostować. Nie pozwoliłem! Zimówki zbyt dobrze trzymają i nie chciałem przeginać więc wrażenia jakby jeszcze nie zimowe. Hahaha! Chciał się ze mną ścigać kolo w Audi A3 Buhahaha!!! :mrgreen:

Witam kolegę Qdłaty. Z tą zamianą pojazdów to żeby nie było, że jak się przejedziesz to motór oblejesz benzyną... :mrgreen:

 

Mark L.A.,

Qba25 mowil, ze nowa nawierzchnia zaczela sie zsuwac .

Marek! Nie droga tylko skarpa znad drogi na drogę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nowy asfalt na Kubalonkę:

No jest, jest, asfalt jest git, tylko

Qba25 mowil, ze nowa nawierzchnia zaczela sie zsuwac . Polskie drogi ...
Marek! Nie droga tylko skarpa znad drogi na drogę

No właśnie, umacniają nasypy i droga już jest (częściowo) zamknięta. Ruch odbywa się wahadłowo, sterowany światłami, na szczęście nie na całej długości.

A'propos, robotnicy pracujący przy umacnianiu nasypów chyba zaczęli przyjmować zakłady, kiedy skasuję barierki :mrgreen: Tylko czekać, jak będą stać przy patelni z chorągiewkami zagrzewając mojego wolnegossaka do jazdy. A co ja mogę za to, że zrobiło się ślisko i tylko ja się z tego cieszę, a pozostali wloką się niemiłosiernie? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qdłaty, no niestety, u nas moc rozkłada się na 4 koła i nie jest tak latwo palić gumę. No chyba, że ktoś ma WRX'a a'la STI, prawda Dyziu? :wink:

Na tym filmie, gdzieś od 1:06 ładny "altonen" :mrgreen: (obrót w jeździe o 360 stopni, jakby ktoś nie wiedział :razz: ).

http://www.youtube.com/watch?v=UnIJSkLy ... re=channel

 

[ Dodano: Wto Gru 15, 2009 6:49 pm ]

wlejcie mu za te katamarany!:)))

Dlaczego niby? Widziałaś "Waterworld"? Tam przecież to właśnie katamaran był The Best, a nie te wodne motorki, o przepraszam, SKUTERKI :oops: , co go chciały pogonić :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...