Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Hej braci leśna ;-)

 

Wybieram się odwiedzic wujka Marka za konsolą w Sobotę, może są jacys chętni żeby się przyłączyć - spijaczenie gwarantowane !

 

Ja wpadam na 100 bo sie juz ustawiłem z kilkoma znajomymi więc jeśli ktokolwiek reflektuje na pół-subarowego spotka niechaj bierzy !

 

Paweł_P

Odpozdrawiam gorąco ! Z małżónką oczywiście ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol niedaleko 3 Lipek. Najlepszy mechanik nie tylko w SUBARu w BB i okolicy - rajdówki ma w 1 paluszku...

 

[ Dodano: Czw Paź 01, 2009 7:00 pm ]

Obrazek

 

Tak będzie wyglądała :mrgreen:

 

A kto to Karol ? Jakie rajdowki naprawial w zyciu i gdzie ??? Znam troszke ludzi w tym temacie a Karola chyba nie.... Chetnie do niego oddam auto, jesli nie bede musial jezdzic do Katowic, ale jakos nie znam Karola... Mozesz napisac gdzie pracowal z rajdowkami ? Dzieki z gory :)

Chyba ze mowimy o tym samym Karolu kolo 3 Lipek, ale on to chyba raczej grzebal z maluchami "rajdowymi" kiedys... ?

 

Pawel P - dziekuje ze byliscie z zonka i kochanym dzieckiem, bardzo mi milo !!

Dyzio - masz kreche jak z Bielska do Katowic.... szkoda ze nie byliscie... fajnie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel P - dziekuje ze byliscie z zonka i kochanym dzieckiem, bardzo mi milo !!

To my dziękujemy za zaproszenie, milo było zobaczyć coś nowego i przy okazji spotkaliśmy kilka znanych twarzy :grin:

 

A Karol to ponoć jakiś spec od Subaru, pracowal chyba w serwisie Subaru u Wawrosza i teraz jak mają jakiś problem to ponoć do niego przyjeżdżają.

 

Już zamontowany - jutro z Karolem ciągniemy kable do komputera od zawiasu :P

A jaki montujesz zawias?

Fajnie, że coś robisz z autkiem bo kurde chciałeś go kiedyś sprzedać i kupić jakiegoś pick-upa :mrgreen: a moc silnika będziesz kiedyś zwiększał? Ile kosztuje flokowanie deski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ten sprzęt caraudio da przy Twoim wydechu...

 

Powiem tak - czasem jadę bez audio i otwartą szybą a czasem daje głośniej a i tak wydech się przebija :cool:

 

A kto to Karol ? Jakie rajdowki naprawial w zyciu i gdzie ???

 

Młody, ale mocno kumaty mechanik. Składa powoli i dokładnie - przy składaniu silnika od Kornika wychwycił, że nowa tulejka była o jakieś mikrony inna od drugiej i wymieniał na dobrą :) Pracował w Inter-Jar, dobrze się zna z 2B Rally i Gruszką - w 4x4 Extreme też robił i wszędzie by go najchętniej spowrotem zatrudnili :)

 

A jaki montujesz zawias?

Fajnie, że coś robisz z autkiem bo kurde chciałeś go kiedyś sprzedać i kupić jakiegoś pick-upa a moc silnika będziesz kiedyś zwiększał? Ile kosztuje flokowanie deski?

 

Tein SS + sterownik EDFC - zachowanie samochodu + droga hamowania się mocno mocno poprawiły

 

Raga, leżą u mnie Twoje gadżety do wykupu

 

O co chodzi, bo nic nie wiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...