Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za przybycie!!!

Nie miałem możliwości podziękować wcześniej bo miałem w domu awarię neta!

Już wszystko gra! Spot był zacny, zaraz w piątek przyszli wszyscy znajomi z Bystrej, a w sobotę odbyła się firmowa impreza Zdziska. Qwaa! Dopiero mam kaca!!!

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcielibyśmy z Tytysią Was przeprosić za nieobecnośc ale mieliśmy sutną uroczystość której się nie planuje.

... przecież nikt się nie gniewa tylko mógłbyś sprecyzować, czy chodzi o sutą uroczystość, czy o smutną uroczystość ???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:wink:

 

Następny spot szykuje grupa skoczowska, będziecie mieli bliżej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest :?:- przyznać się :!: świniacze są to znaczy że z forum .Zapraszam na spoty :!:

 

Dzisiaj widziani w Brennej

 

 

[ ]

 

Haha, paparazzi grasują wszędzie :mrgreen: tak to moje i mojego kumpla z Ustronia, jest na forum , ale malo korzysta bo nie ma czasu za bardzo. Ja też ostatnio mam w cholere roboty i dawno nie byłem na necie i zaś mnie spot ominął. Na następny już sie wpisuję na liste i przyjedziemy razem z Piotrkiem :mrgreen: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutną uroczystość

... więc pozostaje złożyć wyrazy ... :cry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z weselszych wydarzeń : wszystkiego naj, naj... z okazji urodzin dla ErichaRX i connexaBB .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I z super nalepszych wiadomości :

Wszystkiego najlepszego dla świeżo upieczonych rodziców Forumowych ... Maendreama i Mezndreamowej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, paparazzi grasują wszędzie :mrgreen: tak to moje i mojego kumpla z Ustronia, jest na forum

Ja Was tylko ofociłem ale znajomi Was słyszeli i widzieli jak jechaliście z dożynek :!: podobno ryk niesamowity !!! i prawa strona wasza :!:

 

yellow piękne zaciski :!:

Piotrek super dokładka z przodu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego!

Przede wszystkim szczęśliwym Rodzicom, niech wam pociecha w zdrowiu rośnie!

Solenizantom - wielu radosnych kilometrów w Waszych subarynach!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(niech się w dziada nie bawią no i cośik postawią :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z weselszych wydarzeń : wszystkiego naj, naj... z okazji urodzin dla ErichaRX i connexaBB .

Dziękuję :oops: ... W sumie to jeszcze tydzień, ale miło że przypomniałeś;) Co do stawiania to "trza mi ino czas i miejsce"

I z super nalepszych wiadomości :

Wszystkiego najlepszego dla świeżo upieczonych rodziców Forumowych ... Maendreama i Mendreamowej !!!

No to pięknie! Niech się dzidzia zdrowo chowa...!!! to co... Pępkowe? :roll:

 

 

PS. Się pochwalę... W zeszłym tyg odbyliśmy wraz z małżonką kurs SJS(1stopień) w Kielcach... teraz jesteśmy gość i gościówa. Ola dzielnie nam towarzyszyła, chyba się jej warkot i pisk opon spodobał 8) Najlepsza była Asia, gdy podczas teoretycznej części grupa z DDZ upalała tor subarynami... za każdym razem jak był ostry pisk chowała głowę w ramiona (czekając na BUM!) Za to na koniec dnia się dziewczyna rozkręciła, pisk się spodobał i na małym torze wykręciła czas porównywalny do mojego.... ach te kobiety... :mrgreen::mrgreen:

DSC_0024_rs.jpgDSC_0054_rs.jpgDSC_0012_rs.jpgDSC_0042_rs.jpg

 

Pozdrówka dla koleżanki forumowej Agaty z Lublina :D

 

PS.2. Jakby ktoś chciał to mam kilka świnek wydrukowanych czarnych i białych, w sam raz na lusterko (6cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.2. Jakby ktoś chciał to mam kilka świnek wydrukowanych czarnych i białych, w sam raz na lusterko (6cm).

 

Ja! Ja! Wybierz mnie! :mrgreen:

 

 

Co do wypadu - zazdroszczę. Jak to jest z torem w Kielcach? Tam można pojechać "samopas", tak? Jaki jest koszt okrążenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.2. Jakby ktoś chciał to mam kilka świnek wydrukowanych czarnych i białych, w sam raz na lusterko (6cm).

 

Ja! Ja! Wybierz mnie! :mrgreen:

 

 

Co do wypadu - zazdroszczę. Jak to jest z torem w Kielcach? Tam można pojechać "samopas", tak? Jaki jest koszt okrążenia?

 

mnie też mnie też wybierz :D

 

-- 1 wrz 2011, o 07:26 --

 

Panowie mam tu kolegę który chciałby zakupić Forczestera od 2003 r ale z dmuchawką - jak by ktoś coś słyszał czy mogę prosić o sygnał??

Jeszcze jedno z racji tego że na kup/sprzedam prawie wcale nie wchodziłem ostatnimi czasy nie zauważyłem, że nie ma takiego wątku jak - "czy ktoś zna to auto" - o co tu kaman??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spocie był Pancin ... mogłeś z nim pogadać na ten temat . Pancin organizuje imprezy na torze w Kielcach .

 

Wiem wiem, Kuba mi mówił... nawet pytałem Pancina, ale powiedział, że tylko...

 

 

... kuźwa, pytanie "z trąbki" w takim razie. Ja już przecież wiem :roll:

 

Tylko grupy zorganizowane, jeśli go dobrze zrozumiałem.

 

Pardon, nie ogarnąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...