Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prawdą jest że na kaca najlepsza jest praca. Umieram :-) czy mógłby ktoś dziś wyłączyć słońce :)

 

oj tam oj tam :) ja sobie wydłużyłem weekend i odpoczywam od rana. ale w ten skwar to chyba jedynie na leżak z nogami w górskiej rzeczce...

teraz jeszcze pokazuje 33 w cieniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ostatni spot w Podkowie się udał bo od rana pustki na forum w temacie Podbeskidzia :D

Mnie niestety zabrakło choć chciałem się wreszcie przywitać. Na przeszkodzie stanęły prace przy subarce i na koniec wyładowany akumlator :( a czas gonił aby odebrać "lepszą połowę" z pracy.

 

Przy okazji kogo spotkałem około 21:00 w Wapienicy w granatowym WRX SB 2...G ?? pozdrowienia

 

Dzisiaj niestety autko nie przeszło przeglądu z powodu niefabrycznych ksenonów, więc przy okazji wymiany oświetlenia znów cały przód został rozebrany i czekają go małe poprawki(mimo że ledwo co wrócił od blacharza).

 

W związku z tym mam nadzieję pojawić się na najbliższym spocie już w mam nadzieję pełni sprawnym Bugu.

 

p.s. z czego są wykonane(jaki materiał) uszczelki bod naleśnik, bo Wawrosz spartolił i mi nie sprowadził tych części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszalotDaj foty jak twój Bug :!: - bo jestem ciekawy jak się zmienił w twoich rękach :!:

 

za bardzo nie ma co oglądać :P doprowadzam go do wyglądu oryginału, fotki po zmianach zapodam jak dostane listwy progowe od Zoowtego lecą już drugi raz około miesiąca po drodze gubiąc się i odnajdując w Manchesterze.

 

tak wyglądał jeszcze 2 tygodnie temu

beznazwy1ol.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszalotDaj foty jak twój Bug :!: - bo jestem ciekawy jak się zmienił w twoich rękach :!:

pozdrowienia dla wszystkich uczestników wczorajszego spota .

ilu Was było :?:

 

a około 12osob było

Trzeba pomyśleć na innym miejscu bo niestety Dyziu w Podkowie tylko do niedzieli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wysyp świnek :)

Kto w Skoczowie dzisiaj jechał GT-kiem srebrnym 2000 r z lexusowymi lampami z tyłu rej SCI- widać że świeży nabytek - b. ładny :!:

Jest propozycja od forumowicza Ericha RXzorganizowania spota w Skoczowskich stronach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wysyp świnek :)

Kto w Skoczowie dzisiaj jechał GT-kiem srebrnym 2000 r z lexusowymi lampami z tyłu rej SCI- widać że świeży nabytek - b. ładny :!:

 

widziałem tego samego na wiosce za Jasienicą tuż obok stoiska z konkursowym jadłem kòł gospodyń wiejskich :mrgreen::mrgreen:

panowie, jakie żarcie .... Niebo w gębie. A te nalewki hmmmm :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...