Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

karolwa napisał(a):

nie zastanawiajcie się nad forkiem od Dyzia, on pewnie jest cały rudy, składany z 5 innych forków i 3 imprez. Od karolwa słyszałem że ma 4 inne koła (nawet średnice felg) podobno był naprawiany pianką montażowa i malowany sprayem z Castoramy, podobno ładna padaka...

 

A coś Ty się tak do mnie przywalił z tym forkiem Dyzia. Ja się dzisiaj dopiero dowiedziałem że Dyzio fora sprzedaje.

Nigdy nie mówiłem że ma 4 inne koła tylko że ma 4 inne świece, i wałki rozrządu z Alfy Romeo a to duża różnica :D

 

Swoją drogą - Foczester Dyzio Poszedł?? Bo brat szuka forka

 

 

:twisted::twisted::twisted:

 

a już myślałem że każdy o tym wie:P

satyr_bb napisał(a):

hehehe dałem - ja jestem leszczydło forumowe hehehe.

 

 

 

Za karę stawiasz Ciechana podczas następnego SPOT-a :!: :P:mrgreen:

tryb wykonalności- NATYCHMIASTOWY :!: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

 

 

popieram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d znów dziś byłem Ci wdzięczny za przepis na AYRAN... Grubo wczoraj było, oj chyba nawet za grubo :roll:

yellow na liście zgłoszeń z 8 jest jakiś Sporting... Twój jest z 28 :wink: Możesz mi dać namiar na ten OS? To jeden z prologów dawnej Barbórki, nieprawdaż?

http://www.ak-cieszynski.ox.pl/334,lista-zgloszen.html

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na moją obecność. Lista ciekawa, jest lancer, jest impreza, mocne BMW Artura 8) Będzie się działo, a daleko nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25, a o której jedziesz? może też się zjawie:D

są gdzieś jakieś mapki?

Wyjazd z Wisły miedzy 9:45 i 10:00. Jestem umówiony z Arturem, że da nam znać, gdzie dokładnie będzie ten OS, ja właśnie szukam map starych prologów Barbórki. W każdym razie start i meta są na terenie starej kopalni, przy ulicy Morcinka:

Tutaj regulamin:

http://www.ak-cieszynski.ox.pl/333,regulamin.html

 

-- 24 lip 2011, o 20:15 --

 

yellow, jak wyniki? W każdym razie gratuluję ładnej jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - Foczester Dyzio Poszedł?? Bo brat szuka forka

Jeszcze nie, ale kilka osób się nim interesuje.

 

-- 24 lip 2011, o 20:38 --

 

Aaa! Robimy spota z potańcówką w sobotę?

Krzychu nam zagra, a my się napijemy po piwku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25 dzięki wielkie, najlepszy miałem trzeci przejazd, a najgorszy czwarty czyli ostatni, za nerwowo pojechałem, ale udało się, pierwsze miejsce w klasie :mrgreen: , więc puchar jest :mrgreen: i 6-e miejsce w generalce na 49 załóg, z tym że dostałem 15 sek. kary za trącenie trzech opon na szykanach, a czasy wykręciłem na 4-ego w generalce :mrgreen: Było super i już się szykuję do następnego w Tychach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na tego ... 2001, ale ładniejszy i do tego niedaleko .

http://otomoto.pl/subaru-forester-subar ... 24499.html

 

 

z tym forkiem coś jest chyba nie tak bo to ogłoszenie widzielem już w kwietniu jak szukałem auta dla siebie

 

Bez oględzin nic nie można powiedzieć .

 

Dyziek, masz już następcę WRX-a ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki :mrgreen: ale auto jest własnością mojego przyszłego szwagra w auto inwestujemy na spółę i jeden rajdzik jedzie on bo się chce coś pouczyć a następny znowu ja i tak na zmianę, ogólnie super zabawa a jak wygrywasz to dopiero cieszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! :mrgreen: Czy znacie może to autko lub jego właściciela ? Może bym to przygarnął, bo nie mam czym na spota do Was przyjechać.

Pozdrowionka ze ślunska. Heeeeeeeeej!

:mrgreen:

... ale które autko, bo nic nie widać . A na spota to możesz nawet elką przyjechać . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, maturę zdałem, prawko zdałem. Hmmmmmm, jeszcze tylko rozwód i całe życie przede mną :mrgreen:

Liczę na to że może ktoś zna, wtedy lepiej się rozmawia. W Czechowicach-Dziedzicach jestem baaardzo często, nawet kilka razy dziennie to go oblukam.

Dzięki Marku, jak byś coś, to wiesz :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...