Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Juras dzięki za spota było fajnie!!!! pole trochę nierówne ale dało radę! :)

 

 

 

Napisz telefon na PW, jest szansa, że pojedziemy z Wisły o 13...

już tego nie zdążyłem przeczytać... ale i tak późno byłem we wiśle bo grubo po 13 było....

 

nie dość ze warunków nie ma to jeszcze w korkach będziesz stał

aż tak źle nie było! fakt nie poszalałem,

ale fajne widoki tam są, przyjemniejsza ta trasa jest :)

 

W kategorii "dźwięk" pobiłem nawet Marka, z zeszłorocznym wydechem. Szkoda, że dopiero po uszkodzeniu mojego

no nie wiem, "polemizowałbym" :P:P:P:P:P ja jak wracałem to przy 100km/h w aucie nie mogłem wytrzymać :D ogólnie korozja mi brała wydech a na polu do końca się obluzował i buczał nieźle, a cały wydech mam seryjny z N/A!!!!

 

Pod tym linkiem jest parę amatorskich fotek ode mnie.

hm a wrzuciłbyś foty na jakiś serwer gdzie da się je ściągnać? chyba że da się z tej galerii ale ja nie umiem :|

 

 

W sumie to podziękowania za spota dla wszystkich!!! było fajnie :) pachołek się znalazł :P czekamy na więcej śniegu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm a wrzuciłbyś foty na jakiś serwer gdzie da się je ściągnać? chyba że da się z tej galerii ale ja nie umiem :|

Tu jest paczuszka:

http://tmp.net-experts.pl/spot_subaru_2011-01-30_foto/paczka.zip

 

Powinno być wszystko ok, ze względu na słabiutkie łącze zdjęcia są zmniejszone do 800x600, jeśli komuś się jakieś zdjęcie podoba i mu zależy to dawać na priv nazwę zdjęcia to podeślę w pełnej okazałości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras, dzięki za sprawną organizację zimowego spota . Miło było znowu się spotkać zobaczyć stare i nowe twarze .

Szkoda, że tym razem przyjechałem ośką i nie udało się polatać bokami ale nadrobię to następnym razem .

 

IMO Paweł zostaje Miszczem Zimowego Spota z racji uniknięcia kolizji z motolotniarzem .

 

No tak ...... tak latał Paweł po polu . :mrgreen:

 

 

 

Straty były niewielkie : dwa wydechy i pachołek, więc nie było źle .

 

Trochę brakowało ligi najsilniejszych samochodów ale myślę, że na kolejnym spocie będą w komplecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Paweł zostaje Miszczem Zimowego Spota z racji uniknięcia kolizji z motolotniarzem .

To raczej motolotniarz okazał Pawłowi swoją wyższość i go przeleciał... znaczy nad nim :mrgreen:

Straty były niewielkie : dwa wydechy i pachołek, więc nie było źle

Pachołek się odnalazł, więc minimalizujemy straty 8)

Trochę brakowało ligi najsilniejszych samochodów ale myślę, że na kolejnym spocie będą w komplecie .

Ja tam na razie nie zmieniam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Spot zajebisty, dzieki Juras !! Nawet pojezdzilem sobie w tym roku :)

Nie wrzucilem jeszcze fotek i filmiku, bo pozno wrocilem, ale postaram sie szybko to zrobic :)

Pozdrawiam wszystkich :)

 

P.S. Juras - profesjonalny spot, dziekuje, byle takich wiecej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba słomę już posprzątałeś z tylnego siedzenia tłumik zamocowany

Wydech zrobiony (pozbywam się stopniowo tych śmiesznych osłon), słoma na tylnym siedzeniu leży :mrgreen: Mechanik pytał, czy zamierzałem sobie ocieplić samochód na zimę, tak dokładnie słomą jest oklejony 8)

 

Za to na fotki się załapałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spota!

Tak sobie tylko myślę żeby następnym razem zrzucić się na kawałek taśmy i wytyczyć jakąś pseudo-trasę żeby poćwiczyć zakręty

Taki był plan zawsze ale do tej pory warunki nam to uniemożliwiały :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spota!

Tak sobie tylko myślę żeby następnym razem zrzucić się na kawałek taśmy i wytyczyć jakąś pseudo-trasę żeby poćwiczyć zakręty a nie tylko nawrót wokół jednego biednego pachołka :)

Luk masz rację - też tak myślę bo nie mam jeszcze opanowanej turbo- wisienki :!: Następny myślę że będzie jeszcze lepiej przygotowany i że pójdziemy w kierunku nauki - więcej pachołków i nauka techniki( jeżdzić gdzie chcemy a nie gdzie nas auto poniesie ) :mrgreen: !!!!!,może jakieś zawody np. we dwa auta do pachołka, nawrót ! -wygrany przechodzi dalej ,w końcu ktoś wygra i dostanie od organizatora nagrodę ( coś się wymyśli )

Jest wielki nacisk żeby w tą zimę jeszcze pojeżdzić :!: ale nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zdjęć,że troche trawy skoszone.Szkoda,że się nie wyrobiłem.Mark w środe jade trafic em do Wałbrzycha.Pamietaj o tym mechaniku co składa subru Markowi w tamtych okolicach.

Aha Walim zalicze dostawczakiem,zabawa będzie niezła chociarz wolałbym zapakować kpl kół z kolcami i zrobić górke 3-4 razy,bo na tyle ostrych przejazdów puszczą czerwone klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark w środe jade trafic em do Wałbrzycha.Pamietaj o tym mechaniku co składa subru Markowi w tamtych okolicach.

Dzięki, już ciśnienia nie ma, gdyż Andrzej jadąc do Berlina zawiózł do Marasa Speedlin-a ...

Żałuj, że Cię nie było na spocie .

Jak tam sytuacja z Twoimi Corso ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...