Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, niezłe jaja z tym wypadkiem, auto mocno rozbite.

Swoją drogą strasznie wieśniackie forum, poziom "dyskusji" na poziomie rynsztoka :roll:

 

babkę nieźle poniosło :mrgreen::mrgreen: ona przygniotła go do tego filara ?? podobno złamała mu obie nogi :roll:

kobiety powinny mieć dodatkowe testy badające sprawność obsługi pojazdu podczas innych czynności (malowanie się, rozmowa telefoniczna, rozmowa z pasażerem, zmiana biegów :mrgreen: itp)

 

 

Dyzio to parking niedzielnej giełdy, prywatny zresztą, jeszcze kilka lat temu znałem właścicielkę (ona z synem i wynajętymi ludźmi pobierają opłatę co niedzielę na tym placyku) można by podjechać i zagadać po wcześniejszym obadaniu jak wygląda grunt ;)

 

kiedyś wystawały gdzieniegdzie kawałki betonowe po jakiejś starej konstrukcji (płocie albo cuś takiego) ale szuter pokrywał resztę :twisted: nawet bez śniegu można szaleć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondynka wywaliła autem w ścianę. Policjant, który przyjechał na miejsce zdarzenia chodzi wkoło tego auta, przygląda się i pyta blondynki z niedowierzaniem:

- nie widziała Pani tej ściany?!

Na to blondynka:

- Jak nie widziałam! Widziałam! I nawet trąbiłam!!!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolwa, btw fura smiga ? kiedy oględziny - > czyt. spot ? :o

 

 

 

tak "śmiga" przez 3 mc przejechałem ok 500km.....

Muszę odwiedzić pewną firmę jeszcze i wtedy będzie śmigać na maxa bez obaw:)

 

a oględziny jak zrobię co mam zrobić i będę mógł sobie bez stresowo "lać i śmigać"

 

a jak już gadam z Tobą to będę miał romansa do Ciebie ale to na PW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielona Impreza kombi 00-> w górę widziana wczoraj w godiznach popołudniowych na "krzyżówce w dżasiennicy"blachy SCI 280...chyba coś - wlepa na lusterku była --- któż to ?

 

Chyba Qba 25

 

Dokładnie tak. Obróciłem się za Tobą, ale nie byłem pewien, czy to Ty, trzeba by w końcu się na jakimś spocie spotkać :mrgreen:

Jeździliśmy za jakimś autkiem dla Ani:

W zasadzie powinienem to napisać w tegesie, ale co mi tam...

Poszukiwaliśmy dla Ani jakiegoś taniego i niezawodnego wozidełka na dojazdy do pracy. Mnie cichutko marzył się jakiś pojazd mający zadatki na klasyka, ale bałem się, że mojej Ani się do tego nie przekona. Wczoraj jeździliśmy po okolicy, oglądając wystawione samochody i w końcu okazało się, że w najlepszym stanie było coś takiego:

Proszę Państwa, oto on: Golf II GT Specjal

 

Wiem, że kierowcy tych pojazdów kojarzeni są z ubraniami i obuwiem sportowym, ale co mi tam. :lol: Tego egzemplarza nikt nie zdążył zwieśniaczyć: sportowe siedzenia, oryginalne felgi i lekko przyciemnione tylne lampy, ori lakier (praktycznie bez rdzy, jedynie trochę koło wlewu benzyny), w zasadzie żadnych "bajerów" podnoszących wagę auta 8) poza szyberdachem. Urzekł mnie tym, że jako jedyny (z pojazdów, które oglądaliśmy), daje poczuć, że ma silniczek 1,8.

 

Nie jest doskonały: niedomagania elektryki (coś z wycieraczkami, alternatorem), ale za to ceny mnie zabiły: lampy przednie od 20zł/szt, klamki 8zł/szt, grill 100 zł :shock: Mniej, niż "nic" do subaru. :mrgreen:

 

Największym problemem jest brak wspomagania, w połączeniu z kołami 15 calowymi, sportowym zawiasem i oponami 195 na niskim profilu - trzyma się w zakręcie, ale trzeba nieźle panować nad kierownicą... W każdy razie moja Ania nie jest zachwycona :roll: Trzeba będzie chyba pomyśleć o założeniu wspomagania...* :mrgreen:

 

*Wspomaganie :?: W sportowym klasyku? Na siłownię i tyle :P

golfp.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...