Skocz do zawartości

SUBARU na wysokich obcasach?!


imprezowicz

Rekomendowane odpowiedzi

oto fragment artykulu w Wysokich Obcasach na temat Subaru - ALE JAJA!!:

 

".. Ola, miłośniczka motoryzacji, zwraca uwagę na wątek, w którym jedna z bohaterek serialu "The L word", mistrzyni tenis Dana Fairbanks podpisuje kontrakt na firmowanie swoją twarzą samochodu Subaru.

- Mało kto wie, że to ulubiona marka Lesbijek - deklaruje fanka. Sama ma dwa modele: Legacy i Justy.

- Subaru to fura z werwą (!). Każdy model ma napęd na cztery koła. Pasuje do ostrych kobiet.

W bieżącym rankingu na dziesięć najlepszych samochodów lesbijskich portalu www.lesbianlife.abot.com japońska marka otrzymała pierwszą nagrodę. W latach 90. zasłynęła kampanią: " It's Not a choice. It's the Way We're Built"( to nie wybór, To kwestia konstrukcji) adresowanej po raz pierwszy w historii reklamy do homoseksualnych kobiet. Po badaniach efektywności lesbijki okazały się idealnym konsumentem Subaru -rzadziej zakładają rodziny, w związku z czym więcej pracują, częściej podróżują i mają pieniądze. Ponadto identyfikują się z marką do tego stopnia, że w szerokim pozaoficjalnym obiegu na samochód mówi się "LESBARUS". w 2001 roku w kampanii reklamowej Subaru wzięła udział tenisistka legenda Martina Navratilowa.."

No comments..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, nie przeczesuję forum, bo musiałbym się zwolnic z pracy żeby wszystko czytać..

ale musiałem to napisać żeby to z siebie wyrzucić - 3 miechy przygotowywałem dziewczynę na zakup Subaru a tu taki cios, Ona teraz jakoś dziwnie na mnie patrzy.. chłopaki pomocy, ARGUMENTÓW!!.. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miechy przygotowywałem dziewczynę na zakup Subaru a tu taki cios, Ona teraz jakoś dziwnie na mnie patrzy.. chłopaki pomocy, ARGUMENTÓW!!.. :oops:

 

Argumentów? Moja rada - kup subaru, zostaw dziewczynę. Ma za mały dystans do świata. Milion lesbijek będzie chciało zmienić orientację, byleby tylko wsiąść do Twojego auta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miechy przygotowywałem dziewczynę na zakup Subaru a tu taki cios, Ona teraz jakoś dziwnie na mnie patrzy.. chłopaki pomocy, ARGUMENTÓW!!.. :oops:

 

Argumentów? Moja rada - kup subaru, zostaw dziewczynę. Ma za mały dystans do świata. Milion lesbijek będzie chciało zmienić orientację, byleby tylko wsiąść do Twojego auta ;-)

ale zostawić dziewczynę dla lesbarusa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...