Skocz do zawartości

Wytypuj zwycięzców 30 Rajdu Kormoran


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Subaru!

 

Wytypuj zwycięzców 30 Rajdu Kormoran i wygraj gadżety Subaru Poland Rally Team.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do momentu w którym pierwszy zawodnik wystartuje do Odcinka Specjalnego nr 1.

 

Na zwycięzców czekają kurtka przeciwdeszczowa, plecak, czapeczka, T-shirt, długopis rajdowy i smycze Subaru.

 

Formularz dostepny jest pod adresem http://www.subaru.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nie za bardzo mogę wejść w typowanie wyników :oops::oops::oops: czasy otwierają sie bez problemu, a po kliknięciu na konkurs przechodze do strony główne

 

EDIT: udało mi sie wejsc z innego kompa (błąd był być może z mojej strony), ale dla odmiany nie mogłem wpisać swojego głównego maila (firmowy) - według kompa był błędny adres mailowy :evil: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czy ja se moge wyslac typowania jutro rano ???? dzisiaj juz jezdem spionca. Pytam sie tak ino, bo wszelkie wyniki na tem forum i tak so podawane z rocznym opoznieniem.......... znaczy rozchodzi mi sie o Morsko....... Kormoran tez mnie cheba umknal .........abo informacje bely niezbyt nachalne.

 

Upierdliwa mamusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A można wiedzieć kto wygrał w tych typowaniach i jakie to typowania były ma ktoś takie informacje????

 

owszem, wyniki bedom standardowo w bliżej nieokreślonym terminie, znaczy sie przed Wielkanocą, za pare ... lat świetlnych

 

z poważaniem

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...