Skocz do zawartości

Poszukiwana: ślubowa Impreza [Warszawa]


PatiKTP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym wynająć Imprezę (najchętniej niebieską) na podwózkę do ślubu (w sumie jakieś 4h). Lokalizacja Warszawa, termin 17 lipca.

Jeśli ktoś z piszących na forum byłby skłonny do pomocy, szczegóły ustalilibyśmy mailowo, telefonicznie i osobiście. Kontant na PW lub maila.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdajesz sobie sprawe z ciasnoty tego samochodu ?? :-)

 

jesli z kierowca - to IMHO zapomnij, ze nie wyjdziecie z tego jak sardynki z puszki :-) (5 osob to owszem sie miesci - ale niekoniecznie ubranych galowo + panna mloda w tradycyjnej sukni [moze jak bedzie w mini :D to kto wie, kto wie ....])

 

jesli bez kierowcy - to hmmm .... - problem miejsca czesciowo rozwiazany (aczkolwiek nadal nie bedzie komfortowo)

tylko wtedy nie wiem czy latwo znajdziesz kogos kto by pozyczyl auto :D

 

no zawsze zostaje wariant, ze swiadkowie jada osobno :D i wtedy nawet jak ktos Was wiezie to nie ma wiekszego problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie szalał z tym brakiem miejsca.

Po przesnięciu do przodu siedzenia pasażera, mój syn - 196 cm siedział wygodnie przez 15 godzin.

Poza tym nie takimi maluchami sie do slubu dawniej jeździło.

Ważne, nie czy sie wygniota, ale czy będą zadowoleni i czy wspomnienia będą na całe życie.

Co za wspomnienia z kiczowatej limuzyny wystrzeczowanej? Białej.

Moim zdaniem powinien jeszcze być kierowca który ich przewiezie z odpowiednia dawka adrenaliny przedślubnej.

Zycze Panstwu szcześcia. I wzajemnej wyrozumiałości. Rozmiem, że małonka juz wyrozmiała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie szalał z tym brakiem miejsca.

Po przesnięciu do przodu siedzenia pasażera, mój syn - 196 cm siedział wygodnie przez 15 godzin.

 

tak - tylko syn nie mial na sobie sukni slubnej :lol: - a to zajmuje sporo miejsca (oczywiscie, zeby bylo jasne :D mowie to na podstawie obserwacji mojej lepszej polowki :D )

jesli nie naleza do osob slusznych wzrostem (ew. waga :D) to moze faktycznie sie pomieszcza - tylko przesuniecie do przodu fotela pasazera automatycznie zmniejsza z przodu miejsce do srednio akceptowalnych rozmiarow na nogi :D (patrze na to z mojej perspektywy - czyli jakies 186 cm wzrostu)

 

Poza tym nie takimi maluchami sie do slubu dawniej jeździło.

 

he he - pewnie tak - niestety moje zainteresowanie tym tematem nie siega tak daleko wstecz :D

 

Ważne, nie czy sie wygniota, ale czy będą zadowoleni i czy wspomnienia będą na całe życie.

Co za wspomnienia z kiczowatej limuzyny wystrzeczowanej? Białej.

 

a to fakt :D

tylko wtedy najlepiej jeszcze zrobic jakis Track-Day na szutrze i przyjechac "lekko" zabrudzonym autkiem :D

 

Subaru_zwirownia.jpg

 

Moim zdaniem powinien jeszcze być kierowca który ich przewiezie z odpowiednia dawka adrenaliny przedślubnej.

Zycze Panstwu szcześcia. I wzajemnej wyrozumiałości. Rozmiem, że małonka juz wyrozmiała.

 

hmmm - jesli chodzi o przejazdzke to raczej nie tuz przed slubem (i tak beda mieli wystarczajaco duzo stresu :D)

 

a i ja przylaczam sie do zyczen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FHI z przykrością informuje, poprzez doświadczenia użytkowników że do GT wchodzą z zachowaniem minimum komfortu tylko Państwo Młodzi i kierownik.Pani M na tylnym się z suknią wyuzdaną zmieści,a Pan M na

przodzie dozna treningu przez codziennymi przeżyciami.

Świadkowie....no sorry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FHI z przykrością informuje, poprzez doświadczenia użytkowników że do GT wchodzą z zachowaniem minimum komfortu tylko Państwo Młodzi i kierownik.Pani M na tylnym się z suknią wyuzdaną zmieści,a Pan M na

przodzie dozna treningu przez codziennymi przeżyciami.

Świadkowie....no sorry :wink:

 

ROTLF :-)

 

i jeszcze male sprostowanie do poprzedniego oswiadczenia FHI

 

po wnikliwej analizie jest jeszcze wariant drugi - obejmuje tylko Panstwa Mlodych - w tym przypadku Pan M jako kierownik i Pani M na przodzie jako pilot :D (Swiadkowie - nadal sorry .... :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym miejscem to nie jest tak żle - wiem bo to przerabiałem :D jechliśmy z żonką co prawda tylko we dwoje (świadkowie osobno) plus kierownik, siedzenie pasażera na maxa do przodu i żadnych problemów, a jaki był odjazd spod kościoła :twisted: dobrze ze na zaproszeniach był adres gdzie weselicho sie odbedzie bo nikt sie nie utrzymał - babcie co prawda nie rozumiały naszego zachwytu tym dziwadłem z dziurą na masce, ale ...

polecam zdecydowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wnikliwej analizie jest jeszcze wariant drugi .......Pan M jako kierownik i Pani M na przodzie jako pilot :D

 

Gdzie w wyuzdanej kiecce w te kubełki ...to chyba byłoby pierwsze SI z firankami na przednią szybe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wnikliwej analizie jest jeszcze wariant drugi .......Pan M jako kierownik i Pani M na przodzie jako pilot :D

 

Gdzie w wyuzdanej kiecce w te kubełki ...to chyba byłoby pierwsze SI z firankami na przednią szybe :D

 

spoko, spoko - moja druga polowa sie zmiescila i nawet nie wycierala suknia przedniej szyby :-) (aczkolwiek drzwi trzeba bylo zamykac ostroznie coby nie przyciapac kawalka materialu :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje pięknie za zainteresowanie i życzenia

pomysł pojechania imprezą wyszedł od przyszłej małżonki, a ja nie oponuje ;)

jako iż jest to ślub cywilny, suknia nie będzie zajmowała całego tylnego siedzenia ;) i jakoś się zmieścimy. świadkowie pojadą innym pojazdem :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...