Skocz do zawartości

Lusterko boczne


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, może niezawiele pomogę (przerabiałem lusterka w antycznym legacu), ale myśle że to tylko różnica kształtu, choć mogę się mylić... Więc tak:

1. sugeruje wymiane, wewnętrzna konstrukcja nośna to jakiś stop duraluminiopodobny, nie wróże mu skutecznego i długotrwałego sklejenia

2. ażeby się dostać do wnętrza, należy odkleić lustro...a to operacja dość ryzykowna (na 4 rozebrane, jedno zniszczyłem). Lustro w starym legacu jest przyklejone dwoma podłużnymi paskami taśmy dwustronnej wzdłuż krótszych boków (i bodajże środek), i dodatkowo trzyma je obwodowo plastikowa podstawa. Przed przystąpieniem do operacji należy podgrzać je suszarką do włosów, wtedy materia poddaje się lepiej, i walkę rozpocząć właśnie od krótszych boków. Nie używać dużych sił, bo małe naprężenie i trach...Po zdjęciu lustra ukazują się pierwsze śruby i dalej to już tylko rozkręcanie...(przypominam - tak jest w legacy 89-94. nie dam głowy, że w foresterze jest to samo....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwan mam jeszcze pytanie. Czy da sie wymienic jedynie te glowna czesc lusterka (lustro, mechanizm i obudowe) bez tego trojkata? W trojkacie od spodu sa 3 sruby, jakby sie dalo.

 

Btw. czy do Forka My'99 pasuje tylko lusterko od Forka My'99, czy moze od innych autek rowniez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...