Skocz do zawartości

Kim są użytkownicy Subaru ?


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to jak tak to czekam na jakieś informacje dotyczące planowanego spotkania

 

Dla wszystkich zainteresowanych spotkaniem w Poznaniu:

 

spotykamy sie we wtorek 29.06 ok. godz. 18 na na parkingu przy stadionie Lecha na ul. Bułgarskiej.

 

Jesli ktos ma ochote podjechac, to zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale większość pracuje.

18 to nie jest typowa godzina pracy wiec jesli ktos moze podjechac (o ile nie ma za daleko of course), to nie widze problemu.

 

Poza tym ten termin jest uzalezniony od pewnych spraw, ktorych sie nie da zmienic.

 

Jesli ktos nie bedzie mogl tym razem, a chce sie spotkac - nie widze problemu, ja jestem zawsze chetny i gotowy na cos takiego. 8)

 

Dlatego jesli ktos jest zainteresowany i moze to zapraszamy.

Poza tym to nie jest wielki zlot, tylko krotkie spotkanie w celu blizszego zapoznania sie i obejrzenia swoich aut.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak to czekam na jakieś informacje dotyczące planowanego spotkania

 

Dla wszystkich zainteresowanych spotkaniem w Poznaniu:

 

spotykamy sie we wtorek 29.06 ok. godz. 18 na na parkingu przy stadionie Lecha na ul. Bułgarskiej.

 

Jesli ktos ma ochote podjechac, to zapraszamy :)

 

Jest to jedyny termin, jaki mi pasuuje :shock: Sprawdzaliście w moim kalendarzu :?: Będę oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepi sie było utopić ???

 

:D

Nie, takiej opcji nie ma. Ale teściowa jest naprawdę OK.

 

A nad posiadaczami Subaryn też się zastanawiałem nie dalej jak przedwczoraj. No bo jaki jest człowiek, który jeździ np. czarnym, burczącym STi na tablicy SH...cośtam (widziany wczoraj w W-wie przed Intercontinentalem)?

 

koles jest ok.... znamy go... burczy sobie czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, no wiec wczoraj miał miejsce min zlot w Poznaniu. Dlaczego mini? Gdyz znalazło sie "aż" 5 osób :D Pumex1 (z Kobieta), Scooby, Wielkopolanin i ja. Było bardzo przyjemnie (dzieki chłopaki) i mam nadzieje, iz nastepnym razem (a taki musi byc ) zorganizuje sie wiecej ludzików.

 

Pozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo przyjemnie (dzieki chłopaki)

W pelni zgadzam sie z przedmowca i rowniez dziekuje!

 

...to planujcie to w jakies sensowniejsze dni, np. weekendowe... :)

Spokojnie, nastepnym razem tak sie dogadamy, ze wszystkim bedzie pasowac - juz o tym wstepnie rozmawialismy 8)

 

 

Pumex1 czekamy na fotki !! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda :D Zlot był, a Agnieszka pstrykała foty, które obiecała wrzucić na forum jeszcze przed Kormoranem. Niech żałuje ten, kto jeszcze nie słyszał, jak mruczy Pumexowy wydech, jak BOV sapie aż miło... swoją drogą Scooby'ego GT-kowi też nic nie brakuje 8) ale zawody na głośny wydech niestety przegrał :D mimo że i tu i tu supersprint.

 

pozdrawiam i mam nadzieje, że uda mi sie prędzej czy pozniej zasilić sekcje poznańską 8)

Do usłyszenia za miesiąc, bo za chwile wyjezdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... swoją drogą Scooby'ego GT-kowi też nic nie brakuje ale zawody na głośny wydech niestety przegrał mimo że i tu i tu supersprint.

nie do konca, gdyż nastąpił bład pomiarowy (ze ja wczesniej na to nie wpadłem :oops: ) staliśmy od tyłu auta Pumeksa (przy tłumiku) i od przodu Scoobiego . Przy nastepnej okazji, powtórzymy zawody :D
Do usłyszenia za miesiąc, bo za chwile wyjezdzam.

 

 

Zycze miłych i pełnych subaru wakacji.

 

pozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to planujcie to w jakies sensowniejsze dni, np. weekendowe... :)

 

łykendy so tyż bez sensu. Planujcie to w Boże Narodzenia, Wielkanoce i takie tam różne inne świenta Narodowe. To sie bedo zjeżdżać z dalsza. Pamientam - Poznań to so te dwa chytre ksienża co sie na ty wieży tacami zdeżajo na pamiontke dziesienciny.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex juz robi dziury srubokretem w tlumiku :lol::twisted:

 

hehehe... no wlasnie zrobilem i przyszli sasiedzi z petycja, ze jak nie zakleje, to mnie wyeksmituja

 

a oto zdjatka, ze spotkania na dwie bryki i 5 ludzikow :D

Pozdraffka

Pumex

P.S. Siwy - a drut aluminiowy to wynalazly Krakusy z Poznaniakami złotówę przeciagajac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...