Skocz do zawartości

Do zamknięcia


Rob C

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rob C napisał(a):

Jak wyżej, da się naprawić czy lepiej wymienić na drugą? Przebieg 109tys mil

IMG_0459.jpeg

 

Można, naprawa może przekroczyć 5tyś. Każda część do skrzyni to 500-800zł.+do tego robota. Na dzień dobry przesuwka, synchronizatory, widełki 3-4, koła biegów 3 i 4 do sprawdzenia.  Uzbiera się szybko spora kwota. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ir3n3usz napisał(a):

 

Można, naprawa może przekroczyć 5tyś. Każda część do skrzyni to 500-800zł.+do tego robota. Na dzień dobry przesuwka, synchronizatory, widełki 3-4, koła biegów 3 i 4 do sprawdzenia.  Uzbiera się szybko spora kwota. 

Gdyby to u mnie kosztowało 5k zł to bez mrugnięcia bym to zrobił. Skrzynie stoją od 1,5 do 3k$, do tego moja praca.  Czyli nie opłaca się naprawiać- dzięki kolego za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rob C napisał(a):

Gdyby to u mnie kosztowało 5k zł to bez mrugnięcia bym to zrobił. Skrzynie stoją od 1,5 do 3k$, do tego moja praca.  Czyli nie opłaca się naprawiać- dzięki kolego za pomoc

 

Raczej przekroczy 5tyś zł. Oczywiście to tylko wróżenie z fusów. Wycenę można zrobić po rozebraniu skrzyni. W STI robiłem trzeci bieg i wyszło coś pod 7tyś, ale to inna skrzynia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ir3n3usz napisał(a):

 

Raczej przekroczy 5tyś zł. Oczywiście to tylko wróżenie z fusów. Wycenę można zrobić po rozebraniu skrzyni. W STI robiłem trzeci bieg i wyszło coś pod 7tyś, ale to inna skrzynia. 

7tys jest do przełknięcia ale skrzynia WRX nie ma się nijak do skrzyni sti. Mój syn ma 2011 STI a to kupiliśmy na handel. Chociaż nie wiem czy bym sobie takiego STI z 2018- 2019 nie zostawił. 50tka się zbliża i czas mieć coś dla siebie bo cały czas coś robię dla innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rob C zmienił(a) tytuł na Do zamknięcia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...