Skocz do zawartości

BRZ '23 ustawienie zegara


Taxman

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 

Mam pytanie do posiadaczy nowego BRZ. Jak ustawić zegar na desce rozdzielczej, ten powyżej wskaźnika temperatury wody? W instrukcji jest opis niby jego dotyczący, ale stosując się do niego ustawia się tylko zegar na wyświetlaczu centralnym. Na infolinii pomocy technicznej Subaru stwierdzono najpierw, że synchronizują się one po ustawieniu zegara środkowego. Niestety - nie u mnie. Później zalecono mi wizytę w ASO. Tylko tam jeszcze BRZta nie widzieli ;-)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc, 

Jan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przez navi próbowałeś? W Legacy 4g tak jest, że zegarek ustawia sie poprzez ustawienie go najpierw w navi. Wiem, inne auta, kilkanaście lat różnicy, ale jak patrzę na ten zegarek nad panelem klimy w BRZ to przypomina rozwiązania Subaru z lat 90-tych :D Więc może aż tak dużo się nie zmieniło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Panowie, dzięki za wszystkie podpowiedzi. Niestety, mój tak ma, że po ustawieniu zegara na navi (niezależnie, czy manualna, czy autosynchro), ten "przy zegarach" odmierza czas swoim tempem. Chyba pozostaje wizyta a ASO, którą  zalecili mi na dedykowanej infolinii SIP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/26/2023 at 7:00 PM, Taxman said:

Panowie, dzięki za wszystkie podpowiedzi. Niestety, mój tak ma, że po ustawieniu zegara na navi (niezależnie, czy manualna, czy autosynchro), ten "przy zegarach" odmierza czas swoim tempem. Chyba pozostaje wizyta a ASO, którą  zalecili mi na dedykowanej infolinii SIP ;)

Hej,

w związku ze zmianą czasu, też mnie to dotknęło. Na głównym wyświetlaczu, ustawienia, zegar, ustawiłem manualnie na odpowiednią godzinę i ten na desce rozdzielczej normalnie zaczął pokazywać taką jaką mu wskazałem na wartościach manualnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzień Dobry

Podpinam się pod wątek chociaż dotyczy android auto BRZ - 2023

Nie mogę się połączyć z AA i otrzymuję komunikat jak na zdjęciu.

Zaktualizowałem info-system samochodu, aktualizacja telefon na bieżąco / Moto g 5G + /, aktualizacja AA. Bez efektu

Nie mam problemu z zegarami jw. Nic się nie zmienia jak wybieram opcję ustawienia zegara ręczną lub synchr z telefonem.

W linku do forum znalazłem info o ustawieniu czasu w telefonie Samsung - military. Moje Moto nie ma takiej opcji

Wiem że do Serwisu mogę jechać ale szkoda mi czasu a efekt pewnie będzie wiadomy- zmień telefon.

Może ktoś ma jakiś pomysł- Z góry dziękuję.

IMG_20240216_123359778.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...