Skocz do zawartości

Impreza bugeye odpala i gasnie


Michał Impreza

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystim

No i jestem w kropce :(

W Czwartek zgasiłem auto, było wszystko ok a w Piątek odpalam, odpala bez problemu, chodzi 2 sekundy i gaśnie. Rozrusznik kręcił ale dawał przepięcia, takie iskry po 5 cm.

Rozrusznik wymieniony ale chyba narobił szkód. Dalej to samo. Sprawdziłem wszystko co mogłem, żaden bezpiecznik czy przekaznik nie spalony a jak odepnę kompa auto zachowuje się identycznie.

Pytanie czy mogło dojść do uszkodzenia sterowania silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż nie znam się kompletnie i moja "Sabaka" to wóz bojowy do zadań specjalnych po rajdowcach, leśnikach i innych akrobatach... co za tym idzie bardzo możliwe, że taka możliwość jest niemożliwa aczkolwiek miałem podobną historie, tzn pod maską pioruny biły jak w Twoim przypadku. Kichał prychał, dusił się i nie chciał jechać w końcu gasł. nowe świece, przewody, filtr paliwa.. i dalej to samo! w końcu szwagier, wysokiej klasy elektronik, domyślił się żeby wypiąć sondę i.. cud nad Wisłą! Maszyna jak nowa! Później okazało się że sondy są dwie, jedna tania druga droga i niestety do wymiany była ta druga. Po wymianie pojeździłem tydzień może dwa i znowu padła.. z braku czasu i pieniędzy tym razem naprawiłem sam, wypiąłem łajzę i jeżdżę bezproblemowo już pół roku:faja: 

 

Wysłane z mojego PC przy użyciu Klawiatury
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...