Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRX w Top Gear


Lucas McFly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, na dziury :-) Normalnie droga graniczna Niemcy/Austria przez las jest tak dziurawa, że da się ją przejechać albo Mercedesem G Bundesgrenzschutzu

 

Wojtulinku,

zieloną granicą już nie trzeba jeździć :D

No chyba ze podąża sie szlakiem Wołoszańskiego i sensacji XX wieku , ale to trzeba wtedy mieć na uwadze letko starawe kawałki dróg. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz traci desperacja, najpierw auto staje sie kultowe dzieki swoim bezkonkurencyjnym osiagom i relatywnie niskiej cenie, a jak sie okazuje ze sa tansi i lepsi to zaczyna sie piszczenie ze wygodniejsze i w ogole ze Subaru.

 

Coś w tym jest ;)

 

SUBARU IMPREZA to bardzo fajne autko, ale jest wiele lepszych i kropka.

Niestety odoszę wrażenie że dla niektórych to posążek matki boskiej / buddy * ( niepotrzebne skreślic ) I niestety najczesciej są to osoby które mało że go nie posiadają to nawet nigdy w życiu nie prowadzili. Ludzie tak nie można. Być FANEM tak, ale nie FANATYKIEM.

 

pozdrowionka dla tych i owych

:lol:

 

 

To jest moja pierwsza wypowiedz na tej liście , ale nie mogę się powstrzymac i pragnę wyprowadzić z błędu osoby które uważają, że mozna podziwiać Imprezę tylko jeśli wcześniej nie jeździło się niczym innym.

Miałem przyjemność, przez prawie rok jeździć Porsche 996 z napędem na jedną oś i jakkolwiek jest to fenomenalny samochód to do jazdy po mieście, lub w trochę gorszych warunkach pogodowych zdecydowanie wolę Subaru.

CTR rozważałem jako alternatywę dla Imprezy, ale po jeździe próbnej uznałem, że biorąc pod uwage stan ulic w Warszawie Subaru jest zdecydowanie lepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moja pierwsza wypowiedz na tej liście , ale nie mogę się powstrzymac i pragnę wyprowadzić z błędu osoby które uważają, że mozna podziwiać Imprezę tylko jeśli wcześniej nie jeździło się niczym innym.

Ale mi chodziło o osoby które właśnie nie jechały nigdy Imprezą...

 

Miałem przyjemność, przez prawie rok jeździć Porsche 996

Gratuluję 8)

 

z napędem na jedną oś i jakkolwiek jest to fenomenalny samochód to do jazdy po mieście, lub w trochę gorszych warunkach pogodowych zdecydowanie wolę Subaru.
- tymniemniej lejesz miód na me uszy ( :wink: ) bo takowym pojazdem ja mam przyjemność się toczyć. :)

 

Pozdrawiam wszytkich Subaro i PORSCHE MANIAKÓW i... innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...