Skocz do zawartości

Impreza GH (Lanos). Wyrobiony mechanizm wycieraczek?


Kulik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki objaw, że wycieraczki latają za bardzo. Za nisko z jednej i za wysoko, bo na słupek z drugiej strony. Tłuką się przy tym niemiłosiernie. Ktoś to przerabiał? Mechanik powiedział mi, że to " z 2 tysiące będzie kosztować".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest nadzieja :-). Możesz podpowiedzieć gdzie taki zestaw kupić? Może ma jakieś oznaczenie?

mozna tu spytac czy maja do GH:
https://www.olx.pl/d/oferta/forester-i-mechanizm-wycieraczek-ciegno-nowe-CID5-IDJUiTI.html

albo zestaw firmy Dorman, np:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/zestaw-mechanizm-wycieraczek-dorman-49447-subaru

Przecwiczylem w Foresterze SG, po lekkim tuningu pasuja ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przerabiałem temat o tyle, że tłukła mi lewa wycieraczka i atakowała słupek A, gdy się zanadto rozpędziła. Pomogło odkręcenie i przestawienie o 1 ząbek na trzpieniu. Ale to pewnie już ćwiczyłeś...

Edytowane przez blackphoenix1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, blackphoenix1212 napisał:

Przerabiałem temat o tyle, że tłukła mi lewa wycieraczka i atakowała słupek A, gdy się zanadto rozpędziła. Pomogło odkręcenie i przestawienie o 1 ząbek na trzpieniu. Ale to pewnie już ćwiczyłeś...

Panie.. Mi ładuje o słupek po czym wraca z pełną mocą i wbija się w podszybie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, damiano16 napisał:

Panie.. Mi ładuje o słupek po czym wraca z pełną mocą i wbija się w podszybie :lol:

Aj, to najgorsze połączenie: głupie i pracowite :D Jak ogarniesz to zdaj Waćpan sprawę co było i jakimi gratami takie fajerwerki ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...