Skocz do zawartości

Zamiennik z różniącym się numerem OEM


Mirski1987

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Od niedawna jestem posiadaczem imprezy HB  IV gen sprowadzonej z USA, na moje nieszczęście mam do wymiany nadkole  numer części 59110FJ090 oryginał na allegro kosztuje 1070zł  ale znalazłem zamiennik za 150zł model samochodu się zgadza tyle że numer jest troszeczkę inny 59110FJ040 czy byłby ktoś uprzejmy doradzić czy będzie to pasować do mojej imprezy ewentualnie gdzie mam szukać? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi 

Proszę o wyrozumiałość to moje pierwsze kroki wśród Plejad. 

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy zamiennik muszisz przylozyc, przypasowac porownac. Nawet jesli numery by sie pokrywaly to i tak musisz to porownac z oryginalem. Nie trafilem zamiennika z blacharki ktory by pasowal pnp

Wysłane z mojego moto g(10) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, może źle się wyraziłem pisząc nadkole, mam na myśli plastik umieszczony nad kołem, błotnik, nadkole różnie się na to  mówi. Aktualnie kawałka brakuje co w niczym nie przeszkadza i nie widać tego ale chce to zrobić przed zimą gdyż obawiam się rudej  

Screenshot_20220428_184049.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2022 o 18:27, Mirski1987 napisał:

Cześć! Od niedawna jestem posiadaczem imprezy HB  IV gen sprowadzonej z USA, na moje nieszczęście mam do wymiany nadkole  numer części 59110FJ090 oryginał na allegro kosztuje 1070zł  ale znalazłem zamiennik za 150zł model samochodu się zgadza tyle że numer jest troszeczkę inny 59110FJ040 czy byłby ktoś uprzejmy doradzić czy będzie to pasować do mojej imprezy ewentualnie gdzie mam szukać? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi 

 

Przy odrobinie chęci ASO będzie w stanie przede wszystkim:

- sprawdzić kompatybilność/wymienność obu części

- wycenić nową oryginalną część

 

Polecam to właśnie w ASO wycenić zanim kupisz zamiennik w PL - ASO potrafi miło zaskoczyć w kwestii cen niektórych gratów (niestety, nie ma reguły, ale ostatnio zamawiałem nadkole nowe w ASO do Legacy za ok 230zł). Tylko przygotuj się na kilka mięsięcy oczekiwania na dostawę gratów do wersji US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...