Jump to content

Subaru outback 3,6 2017 z USA

Darecki196

Recommended Posts

Dzień dobry.

Potrzebuje informacji dotyczących zmian w samochodzie z USA. Czy możecie się podzielić, doświadczeniem jak wygląda sprawa świateł przednich oraz przeciwmgielnego? Jak wygląda zmiana na zestaw multimedialny, przeczytałem ze sto postów i nadal nic nie wiem jaka dobra stacja pasuje do tego modelu czy warto się bawić w chińczyka ?

A może ktoś z was przerabiał temat haka ?

Byłbym niezmiernie wdzięczny za informacje.

Jeszcze w temacie stacji multimedialnych - panuje tutaj dość ogólny konsensus, że produkty typu chińczyk można kupować pod dwoma warunkami:
1. Nie interesuje Cię jakość audio.
2. Wybierasz mocniejsze podzespoły, żeby multimedia jako tako działały.
Jeżeli interesuje Cię jakość muzyki, to raczej powinieneś iść w renomowanych producentów typu Kenwood, ale żadnego konkretnego modelu Ci nie polecę.

Przeciwmgielne: musisz dorobić.
Światła przednie: teoretycznie powinny być asymetryczne, a czy masz takie w tym konkretnym aucie, nie wiem. Ja w OBK III mam wstawione lampy EU i przerobioną instalację elektryczną.

• 2 weeks later...

Jeśli chodzi o multimedia to ty już masz w tym outbacku radio z car play czy jeszcze poprzednie ? Jeśli poprzednie to polecami ci zmianę na car play takie cudo ->

outback.PNG

14 godzin temu, Darecki196 napisał:

Witam. Czy możesz zdradzić sekret czyj to produkt,chętnie zerknie w parametry.

Pozdrawiam.

Subaru OEM, mam taką stację w moim Outbacku MY19. Sprawuje się całkiem nieźle z głośnikami HK.

W dniu 13.04.2022 o 12:38, Darecki196 napisał:

Dzień dobry.

Potrzebuje informacji dotyczących zmian w samochodzie z USA. Czy możecie się podzielić, doświadczeniem jak wygląda sprawa świateł przednich oraz przeciwmgielnego? Jak wygląda zmiana na zestaw multimedialny, przeczytałem ze sto postów i nadal nic nie wiem jaka dobra stacja pasuje do tego modelu czy warto się bawić w chińczyka ?

A może ktoś z was przerabiał temat haka ?

Byłbym niezmiernie wdzięczny za informacje.

zostawię Ci tu odnośnik do tematu z tego forum odnośnie dostępności części, nie chce Cię zniechęcać ale może warto zapoznać się z tematem

Samochód kolegi jest o rok nowszy ale zdaje się że model ten sam

7 godzin temu, anakinsky napisał:

Subaru OEM, mam taką stację w moim Outbacku MY19. Sprawuje się całkiem nieźle z głośnikami HK.

Czy ta stacja podejdzie do 2017?