Skocz do zawartości

Subaru outback 3,6 2017 z USA


Darecki196

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Potrzebuje informacji dotyczących zmian w samochodzie z USA. Czy możecie się podzielić, doświadczeniem jak wygląda sprawa świateł przednich oraz przeciwmgielnego? Jak wygląda zmiana na zestaw multimedialny, przeczytałem ze sto postów i nadal nic nie wiem jaka dobra stacja pasuje do tego modelu czy warto się bawić w chińczyka ?

A może ktoś z was przerabiał temat haka ?

Byłbym niezmiernie wdzięczny za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie stacji multimedialnych - panuje tutaj dość ogólny konsensus, że produkty typu chińczyk można kupować pod dwoma warunkami:
1. Nie interesuje Cię jakość audio.
2. Wybierasz mocniejsze podzespoły, żeby multimedia jako tako działały.
Jeżeli interesuje Cię jakość muzyki, to raczej powinieneś iść w renomowanych producentów typu Kenwood, ale żadnego konkretnego modelu Ci nie polecę.

Przeciwmgielne: musisz dorobić.
Światła przednie: teoretycznie powinny być asymetryczne, a czy masz takie w tym konkretnym aucie, nie wiem. Ja w OBK III mam wstawione lampy EU i przerobioną instalację elektryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.04.2022 o 12:38, Darecki196 napisał:

Dzień dobry.

Potrzebuje informacji dotyczących zmian w samochodzie z USA. Czy możecie się podzielić, doświadczeniem jak wygląda sprawa świateł przednich oraz przeciwmgielnego? Jak wygląda zmiana na zestaw multimedialny, przeczytałem ze sto postów i nadal nic nie wiem jaka dobra stacja pasuje do tego modelu czy warto się bawić w chińczyka ?

A może ktoś z was przerabiał temat haka ?

Byłbym niezmiernie wdzięczny za informacje.

 

zostawię Ci tu odnośnik do tematu z tego forum odnośnie dostępności części, nie chce Cię zniechęcać ale może warto zapoznać się z tematem

 

Samochód kolegi jest o rok nowszy ale zdaje się że model ten sam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...