Skocz do zawartości

Jazda na czas / doskonalenie techniki jazdy


marcinwrxsti

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2024 o 22:38, aQq napisał(a):

Odkopię trochę temat emoji16.png

Po 2 latach przerwy spowodowanych pracami blacharsko lakierniczymi przy Imprezie wyjechałem na tor łódź i coś tam nagrałem.
 

Czas okolice 1:05. Całkiem nieźle.

Jaka opona ?

Początek Bardzo ładnie. Środek cierpliwie, elegancko , szybko.

Końcówka jedynie delikatnie nieprecyzyjna . I tutaj sekunda mogła uciec .

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinwrxsti drogowa potenza sport, ostatnią partie głównie jechałem trzecim biegiem dosyć spokojnie, ale pod koniec zacząłem kombinować z dwójką kolejny wyjazd będzie na jakimś semi slicku i jestem ciekawy ile się uda urwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że ja już stary jestem, a i budżetu na zabawy brak w tych ciężkich czasach to za kierownice wpuściłem syna:upside-down-face_1f643-small:

Reno to seria 1.6 z klatką skrecaną i w sumie tyle. 

Wciąż prototyp, trochę podpatrzyliśmy jak pozycję za kierownicą mają rozwiązaną już jeżdżące jakiś czas dzieciaki i na nastepną rundę lepiej się przygotujemy (musimy zrobić podstawkę pod stopy, lepiej zamocować fotelik za pomocą pasa transportowego, będzie o wiele stabilniej się siedzieć i przede wszystkim kask otwarty a nie "crossowy", co chwilę syn go poprawiał) 

 

Progres między pierwszym ( miał ogromny stres, nigdy wcześniej nie jeździł autem nigdzie indziej niż koło domu ), a 5 przejazdem (na 6 zaliczyliśmy dzwona :lol:) był ogromny, bo minuta i prawie 15 sekund.

 

Oczywiście do dzieciaków regularnie jeżdżących, do tego furami typu Clio 3rs, czy C2 vts nie było żadnego podejścia, ale już do BMW E46 nie było daleko, do tego udało się na 5 przejeździe prawie wyrównać jego najlepszy czas :)

 

Ogólnie, mocno się z młodym zaraziliśmy, następny start planujemy na 11.05, adrenalina i emocje masakrycznie wysokie, zajebiście po prostu było :D

 

(Przebrnijcie przez pierwsze 2 minuty pierwszego przejazdu i zwróćcie uwagę jak mu szło od 7 do 7.40 minuty filmiku, szliśmy moim zdaniem już na prawdę ładnie, niestety później na syfie było za szybko i zaliczyliśmy kupę gruzu psując zawieszenie ^_^ następnym razem zamontuje GoPro w środku żeby mieć filmk ze środka)

 

 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, aQq napisał(a):

No pięknie sobie młody radzi ! emoji3.png bierz go często na gokarty żeby sobie wyrobił dobrą linie przejazdu

Dzięki :)

Jeździliśmy trochę kartami, daje radę ogólnie ;) ale rally to zupełnie co innego.

Dużym wyzwaniem jest ogarnięcie "manuala", jak sobie z tym poradzi, myślę, że będzie bardzo szybko. 

Na razie nie zbroimy się, chciałbym żeby czystą serią urywał czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...