Skocz do zawartości

Odessa - wakacje z dzieciakami


lukasdraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może coś powiedzieć o takim pomyśle ? W ostatnich latach jeździliśmy na południe Europy a teraz rzucił się nam w oko kierunek Odessa choćby ze względu kosztów. 

Termin wyjazdu to połowa sierpnia. 3 rodziny czyli 6 dorosłych plus 7 dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Jak wygląda tam ogólnie sytuacja pod względem wypoczynku ? Pogoda praktycznie pewna a wiec pozostaje kwestia wyboru miejsca zamieszkania. Może ktoś coś poleci fajnego ?

Czy jest tam co robić prócz plażowania ? Jaki stosunek mają mieszkańcy do turystów ?

No i ogólnie czy to kierunek warty rozważenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pare załóg rajdu Złombol zahaczało o Odesse. Nie śledziłem raczej, bo wybitnie nie mój kierunek. Ale stosunkowo często słysze jak ktoś  wspomina o tym miescie, musi coś w tym być.
No i ja dalej żyje informacjami z przed paru lat, jak Putin wjechał na Krym. Pamiętam że w Odessie sie coś działo, były jakieś informacje których nie podawali we wiadomościach, a rozprzestrzeniały sie przez social media. Wydaje mi sie podpalili jakieś mieszaknie z opozycjonistami w środku ,ale nie chce siać fake newsów... Ale to już lata temu, chyba ucichło.


Złomnik- "ten miks Odessa wam mózgi"
miks-odessa-20-1024x768.jpeg

Za to zapamiętałem żeby unikać któregoś rejonu gdzie jest bardzo dobry skrót wracając z Turcji/Bułgarii, wydaje mi sie, że chodziło o Nadniestrze. Ponoć troche dziko tam jest, dosyć niebezpieczne są sytuacje gdy policja widząc zagraniczne blachy haltuje, robi trzepanie i zawsze coś wynajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...