Skocz do zawartości

Układ dolotowy K&N lub ??? gdzie szukać ? gdzie kupić ?


EduardoXV

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, EduardoXV napisał:

Może ktoś z was kupował i zamontował w swoim XV układ dolotowy K&N lub innej firmy. Nie mogę nic znaleźć w internecie co by można było zamówić i kupić. Z góry dzięki za pomocne info. 

 

Układ dolotowy bez przerobienia układu wydechowego nie wiele Ci da wiec bym sobie takie rozwiązanie na twoim miejscu podarował. Poza tym montaż stożka wraz z kolektorem dolotowym nie wiele Ci da. Trzeba zrobić separacje powierza poprzez montaż separatora powietrza ( tzw. kieszeni) która będzie izolowała dopływ gorącego powietrza z silnika i tak jak pisałem wyżej przerobić układ wydechowy. Rozwiązanie na przedstawionym przez ciebie foto jest dla mnie nie skończone i jest tak zwanym półśrodkiem. Po takich modyfikacjach można sobie zaszkodzić a nie polepszyć osiągi. Przerabiałem temat kilkukrotnie w samochodach innych marek. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, EduardoXV napisał:

Może ktoś z was kupował i zamontował w swoim XV układ dolotowy K&N lub innej firmy

Nie ma to sensu, seryjny jest wystarczająco wydajny, nie masz turbiny, nie mówiąc już o takiej, która by wymagała zmiany dolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, aflinta napisał:

Nie ma to sensu, seryjny jest wystarczająco wydajny, nie masz turbiny, nie mówiąc już o takiej, która by wymagała zmiany dolotu.

Bardziej chodziło mi o doznania akustyczne , miałem taki dolot w cherokee-em 3.6 benz. i całkiem miło się słuchało tego wynalazku przy dociskaniu pedału gazu.

Edytowane przez EduardoXV
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, EduardoXV napisał:

Może ktoś z was kupował i zamontował w swoim XV układ dolotowy K&N lub innej firmy. Nie mogę nic znaleźć w internecie co by można było zamówić i kupić. Z góry dzięki za pomocne info. 

 

K&N -a nie ma do Twojego auta.

https://www.knfilters.com/subaru/crosstrek/2.0l-h4-gas/2017/

 

Ale jest do rocznika 2018 i nowsze...

https://www.knfilters.com/cold-air-intakes/subaru/crosstrek/2.0l-h4-gas/2018

 

 

 

Edytowane przez radix99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...