Skocz do zawartości

Składany rower stacjonarny


Lipton

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy. Chciałbym kupić dla Żony i dla siebie rower stacjonarny, ale musi być składany z uwagi na warunki mieszkaniowe. Kompletnie nie jestem obeznany w temacie, a w sieci naprawdę trudno o jakiś rzetelny test, ranking, porównania w tym temacie. Chciałbym kupić coś do 500 zł (nowe). Z uwagi na brak ruchu chcemy wieczorkiem móc sobie pojeździć 20-30 minut, nie chodzi o żadne wielkie treningi przed telewizorem, ot troszkę rozruszania kości przed snem:) Może ktoś będzie w stanie coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup używany "markowy" z prywatnej ręki. Jak Ci nie wejdzie w nawyk to odsprzedasz z niewielką stratą. Oferty na olx za niezniszczone sprzęty oscylują w okolicy połowy ceny slkepowej. 

Tani nonejm pokona Cię słabą ergonomią i brakiem komfortu. Tandetny u mnie nie wytrzymał roku.

A tak wogóle to orbitrek jest fajniejszy, górna połowa ciała też się rozrusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz "normalny" rower kup sobie używany trenażer. Polecam tacx albo Elite. Wpinasz sobie rower i jedziesz. Są też trenarzery interaktywne gdzie możesz jeździć z innymi online. Wtedy jazda jest dużo ciekawsza i się nie nudzi. Tylko radzę się pośpieszyć bo teraz kończy się sezon na rowery o ludzie zaczynają jeździć w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiPDziękuję, rozszerzę poszukiwania o rowery używane.

 

@Pawel.wroTak bym zrobił, gdyby nie to, że potrzebuję czegoś co mogę w moment rozłożyć i po ćwiczeniach złożyć. Nie mam miejsca, żeby gdzieś na stałe rower postawić, a rozstawiać rower w mieszkaniu kilka razy w tygodniu...jakoś tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...