Skocz do zawartości

XV w Krakowie


Natt

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry forumowiczom!

 

Chce kupić Subaru XV. Czy jest tu ktoś z Krakowa, kto mógłby pokazać mi swą XVke, ewentualnie pozwolić poprowadzić?

Mam jeszcze kilka pytań dyletanta:

1. Jeśli rocznik 2012 to manualna czy automatyczna skrzynia? (Chodzi mi komfort jazdy, ewentualne awarie. Zawsze jeździłam z manualem i - jak mówi znany portal - lubię to. Ale może w Subaru nie wiem co tracę)

2. Chce zagazować. Czy tym zabije? 

Pozdrawiam serdecznie,

Nk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD1 . Dla rocznika 2012 Manual jest bardziej dynamiczny, nie wyje, szybciej się rozpędza ale nie nadaje się w teren-brak reduktora długa jedynka powoduje że w aucie szybko czuc zapach spalonej kapuchy tzn. sprzęgła  :mrgreen:

AD2. Jeżeli instalka będzie prawidłowo wyregulowana, założona przez fachowca który zna się na LPG w Subaru i na odpowiednich komponentach będzie żył długo i szczęśliwie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Natt napisał:

Jeszcze jedno....zaraz zaraz, a czy w automacie nie ma trybu samodzielnej zmiany biegów? :huh:

Automat jest bezstopniowy, w tych starszych nie symulował zmiany biegów. Jak nie traktujesz brutalnie gazu to raczej nie wyje bo silnik trzyma w miarę sensowne obroty. Przy dużym obciążeniu (spora góra, nagłe wyprzedzanie) oczywiście silnik wchodzi na wysokie obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm od niedawna mam zdrową i zadbaną XVke w manualu z 2014, ale zaczynam się zastanawiać się nad wymianą na coś większego jednak (kryptoinfo że bedzie w Krk XV na sprzedaż bo chyba nie będe mial wymaganej liczb postów żeby na forum ogłosić;P) ... 

Mógłbym Ci pokazać i poopowiadać jak to wygląda i z czym to sie je ale niestety raczej obcej osobie nie dam poprowadzić (przejechać się ofc możemy).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...