Skocz do zawartości

PODZIĘKOWANIA DLA DYREKCJI I ORGANIZATORÓW


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę publicznie serdecznie podziękować za zorganizowanie wspaniałej imprezy. Nawet znając gościnność Pana Dyrektora, nie spodziewałem się, że spotka mnie tyle miłych niespodzianek na zorganizowanym przez Was zlocie. Wspaniała atmosfera towarzysząca rywalizacji na "rajdzie", jak i w godzinach wieczornych ( :) ) przerosła moje oczekiwania.

Do wszystkich uczestników:

Proszę o wpisywanie swoich podziekowań dla organizatorów.

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezastąpiony Ojcze Dyrektorze,

 

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą Imprezę, po której pozostanie nam moc wspaniałych wrażeń i wspomnień. Wszyscy uczestnicy zlotu z naszego regionu są również bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani.

Dzięki "Zlotowi Plejad" mieliśmy okazję poznać lepiej nie tylko ludzi, z którymi współpracujemy na co dzień, ale także wiele fantastycznych osób związanych z marką tak silnie jak my. Jesteśmy przekonani, że takie spotkania z pewnością zaowocują tym, że klienci Subaru poczują się jeszcze bardziej wyjątkowi.

Szczególne podziękowania wraz z wyrazami uznania przesyłamy Januszowi Dudkowi, którego oddanie i ciężka praca przyczyniła się w ogromnym stopniu do ogólnego wizerunku naszego zlotu.

 

Z pozdrowieniam całej załodze SIP oraz SJS

:wink: załoga P.U.H. GRAFIX BIAŁYSTOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu takom impreze przeżyłem, za drugim razem moge nie przeżyć. Jestem wtrząśnięty jak również letko namieszany. Trudno dodać coś do tego co już zostało powiedziane. Jedyne czego sie nie doczekałem, zwłaszcza podczas występów estradowych, to bardzo liczyłem na taniec na rurze w wykonaniu Ojca Dyrektora. Poza tym jednym niedociągnięciem - bomba. Pozdrawiam wszystkich pracowników SIP ofiarnie walczących z zawodną technologią i w wojnie z Finlandią.

 

Waldemar Biela - kombatant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować Ojcu Dyrektorowi i całemu SIP-owi za wspaniałą organizację; Lucyphre za możliwość dojazdu z nim i brania udziału razem w zawodach; Śmiechowi za przejażdżkę jego Legacy i Joy-owi jego WRX oraz wszystkim poznamym forumowiczom i gościom za wspaniałą atmosferę. Pozdrawiam Mariusz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naukę drugiego zawodu zawdzięczam FINLANDI, bo dawała cosik dziwnego na popitke - chiba jakieś sfermentowane winogronka finlandzkie, cy cuś ... normalnie jezdem informatyk, tynkuje z rzadka, jak mi sie fazy nierządu, tfu ... znaczy rozrządu poprzestawiajo

 

Śmiech'u jednak informatynk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już Derekcja podzienkowała dzienkującym za podzienkowania, to tera bedzie o niedociągnienciach. Zacznem od skandalicznej opieszałości obsługi jednego z namiotów co sie ociongała z ustawianiem butelek do godziny 21,00. Potem co prawda jeden gościu z obsługi ( taki z niekonwencjonalno fryzuro) lał z boczku namiotu drinki "dla twardzieli", ale stracony czas cienszko beło nadrobić.....mimo mych wysiłków. Po drugie pustynia nie beła dokładnie zamieciona i żem se nawióz piachu w skarpetkach do domu. Auto mię sie ukurzyło niemiłosiernie, a to nie jes JEEP, żeby sie sam oczepywał. Po czecie napomknę z upierdliwościo muła, żem sie nie doczekał tańca na rurze w wykonaniu Ojca Derektora, co nie zostało nadrobione przy okazji Drzwi Rozwartych. Domek nr 5 był strasznie ciasny....znaczy sie było za dużo sypialni a sala bankietowa beła malutka i ledwie czydzieści osób wlazło i to niektóre w drzwiach stali ......Rozwartych i muchy wpuszczali. Szanowne organizatory nie dopilnowały rówież, aby w basenie była woda. Na każdy najpodlejszy imprezie, zawsze był kelner co serwował z kajaka. To bedzie na tyle ....co żem se do ty pory przypomniał. Jak dojde do siebie ( z obrzydzeniem ale jednak) to se pewnie jeszcze co przypomne.

 

Pozdrowienia

 

Matka

Ps. No żeby dopiero od 21,00....... no ludzie !!! To za komuny było od 13,00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...