Jump to content

Evolution Experience - Tor Poznan - 15.06.2007r.

michal
 Share

Recommended Posts

Zapraszamy serdecznie na kolejna imprezę z cyklu „Evolution Experience” zorganizowaną przez Szkołę Jazdy Evolution. Impreza odbędzie się 15 czerwca 2007r. na Torze Poznań - jedynym profesjonalnym torze wyścigowym w Polsce. Start o godzinie 10:00. Uczestnikom zapewniamy całodzienną możliwość jeżdżenia po torze pod okiem profesjonalnych, obeznanych z torem, instruktorów. Przez cały czas trwania imprezy tor będzie wyłącznie do naszej dyspozycji. Mając na uwadze bezpieczeństwo na torze cały czas czuwać będą sędziowie flagowi, a gdyby ktoś pod wpływem emocji, jakie dostarcza jazda po torze, potrzebował pomocy obecny będzie z nami specjalistyczny zespół ratunkowy. W celu doskonalenia toru jazdy zapewniamy możliwość pomiaru czasu specjalistycznym systemem GPS. Ponadto na każdego cały dzień oczekiwać będzie ciepła strawa i napoje oraz pamiątkowa balaklawa. Na imprezie obecny będzie profesjonalny fotograf, dzięki czemu chwile spędzone na torze zostaną uwiecznione. Pozwoliliśmy sobie również wynegocjować preferencyjne ceny noclegów w położonym nieopodal Toru Poznań hotelu „Green”, gdyby ktoś zdecydował się na przyjazd dzień wcześniej i spedzic owa noc wspolnie z nami przy "grillu"

Kontakt:

info@rallyschool.pl

Jakby była mozliwość zorganizowania takiej imprezy 2 tygodnie póżniej to byłoby idealnie. Byłem rok temu na podobnej i chętnie bym to powtórzył. Kolizja terminu z plejadami skutecznie ograniczy ilość chętnych.

1200pln ? Gracowy, zgadzam się w 100% poszaleli...

Choć jeżeli nie pojade na plejady ( a raczej nie pojade) to nie omieszkam pójść zobaczyć, za co się płaci 1200 pln...

Pozdrawiam

PS. Jak by nie patrzeć, to nawet za ALT o wiele mniej się płaci...

Panowie, a jezeli bedzie chcieli fakture, to bedzie to wartosc netto :) Z tego co wiem to chyba tylko dwa miejsca zostaly jeszcze. Kolejna impreza tego typu we wrzesniu.

P.S.

Impreza nie ma nic wspolnego z ALTem. To bardziej hockenheimowe Subaru fun & action :)

Impreza nie ma nic wspolnego z ALTem. To bardziej hockenheimowe Subaru fun & action :)

Raczej impreza, o subaru nie bedzie z powodu plejad, to szybko trenujemy, żeby na kjsach wszystkie niebieskie wycinać :mrgreen:

To moj tekst!

Wiem, że Twój. Dlatego w cudzysłowie.

Numer do CracowParis masz?

Przyjrzałem się ostatnio. Bez rewelacji, nóżki krótkie. Ona jest tam codziennie w tygodniu, w soboty w dres-klubie we Franticu... :roll: