Skocz do zawartości

Grill outback III


Kuba_Don

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

mam następujący problem natury estetycznej... Po niedawnym myciu auta na myjce bezdotykowej zauważyłem na grillu auta, że cześć chromu złuszczyła się jakby ktoś ją zadrapał:( Pytanie brzmi czy mieliście podobny problem i czy oprócz kupna grilla istnieje możliwość poprawienia wyglądu? Renowacja chromu, malowanie? U mnie w rejonie tego nie robią, już o to pytałem lakiernika... Element wygląda w ten sposób:

 

6FFF8A55-1493-4D22-B78C-B8001AD5DBCB.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spotkałem się już z tym, myślę że nie jest to pojedynczy przypadek. Różnica jest tylko taka, że warstwa się delikatnie wybrzuszyła, a nie zrywała jak na zdjęciu.

Co z tym zrobić, nie wiem, ale na olx czy alledrogo kupisz drugi taki grill za 100/150 zł czy to do testów czy zamiast tego. Albo po prostu kupić drugi w lepszym stanie i na myjni traktować go z trochę dalsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedzi koledzy!:thx:Temat uważam za zamknięty:) Udało się znaleźć grill w stanie praktycznie idealnym za 100 na olx. Na alledrogo natomiast takie rzeczy w podobnym stanie za 200-300 złotówek. Generalnie ciężki temat, żeby coś znaleźć ale tym razem udało się:D:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...