Skocz do zawartości

Fotele zmiana


2_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myślę nad zmianą foteli na skórzane. Mam OBKIII z 2009r, 2,5. Wiem że pasują fotele z Legacy IV kombi. Czy ma znaczenie prze/po lift? Czy fotele z przed lifta pasują do polifta? 
Zastanów się 2 razy czy chcesz mieć skórę. Jeśli jasna to ok, nie nagrzewa się aż tak latem jak czarna. Na czarnej nie da się usiąść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ewemarkam napisał:

Zastanów się 2 razy czy chcesz mieć skórę. Jeśli jasna to ok, nie nagrzewa się aż tak latem jak czarna. Na czarnej nie da się usiąść.

Chcę ze względu na łatwiejsze utrzymanie w czystości i wizualnie bardziej mi się podobają skórzane fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup fotele z przedlifta (ponoć są wygodniejsze)

Najlepszą opcją jest na środku alcantara jednak ciężko w rozsądnych pieniądzach ja dostać.

W OBK III wstawiłem jasną skórę wentylowaną z boczkami. fotele z skórą mają elektryczną regulację tył przód przez to według mnie ryzyko AIRBAG drivera errora znacząco spada, jednak mi wtyczki nie pasowały od zasilania stałego 12V przed operacją wymiany dobrze więc zaopatrzyć się w uniwersalną samochodową złączkę 2 pin.

 

Edytowane przez SubaruLPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SubaruLPG napisał:

kup fotele z przedlifta (ponoć są wygodniejsze)

Najlepszą opcją jest na środku alcantara jednak ciężko w rozsądnych pieniądzach ja dostać.

W OBK III wstawiłem jasną skórę wentylowaną z boczkami. fotele z skórą mają elektryczną regulację tył przód przez to według mnie ryzyko AIRBAG drivera errora znacząco spada, jednak mi wtyczki nie pasowały od zasilania stałego 12V przed operacją wymiany dobrze więc zaopatrzyć się w uniwersalną samochodową złączkę 2 pin.

 

Dzięki za odpowiedź ale temat już nieaktualny. Trafiłem już fotele z tego samego rocznika co mój :-)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...