Skocz do zawartości

Outback z Północy


tswierdza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, początkowo miał być to zakup na chwilę jednak szybko okazało się, że zostaniemy ze sobą na dłużej :)

 

Od dawna podobał mi się outback IV i w koncu postanowiłem go zakupic. Co prawda z zewnątrz jest trochę umęczony jednak przebieg 170 tyś mnie przekonał. 

 

Narazie krótki opis, zdjęcia będą jak bedzie wolna chwila :)

 

Outback 2010 2.5 167km z LPG(zbedny tutaj gdzie mieszkam, ogólnie lpg to rzadkość, nawet stacji lpg nie mam w promieniu 150 km :D ), przebieg 170000 km, napewno 170000 :)

W środku jasna skóra, szyberdach, klima 2 strefy, asystent ruszania pod górę, keyless i pewnie coś tam jeszcze :)

 

Jak wspominałem, miał być zakupem na chwile(do naprawienia i sprzedania) ale po kilku kilometrach spodobał mi się na tyle, że jakiś czas nim pojezdze. Oczywiscie planuje wymiane ori radia i navi, nie wiem tylko na co... No i musze doprowadzić je wizualnie do jakiegoś stanu  :) co dalej, czas pokaże:)

IMG_20200821_140744.jpg

IMG_20200821_140759.jpg

IMG_20200821_140847__01.jpg

IMG_20200821_140815__01.jpg

IMG_20200821_140827__01.jpg

Edytowane przez tswierdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na zdjęcia, bo tą generacją Legacy czy Outbacka mało kto tu się chwali. :) Stylistyka dyskusyjna, ale miałem okazję jeździć zarówno 2.0 dieslem jak i 3.6 i stwierdzam, że do tego auta podchodzi się z zamkniętymi oczami, wsiada i już pełna frajda wraca. :) 

 

P.S. No chyba, że ktoś idzie w modyfikacje - wyższe zawieszenie, większe koła itp. - to wtedy naprawdę fajnie zaczyna to auto wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Dj Brabus said:

To czekamy na zdjęcia, bo tą generacją Legacy czy Outbacka mało kto tu się chwali. :) Stylistyka dyskusyjna, ale miałem okazję jeździć zarówno 2.0 dieslem jak i 3.6 i stwierdzam, że do tego auta podchodzi się z zamkniętymi oczami, wsiada i już pełna frajda wraca. :) 

 

P.S. No chyba, że ktoś idzie w modyfikacje - wyższe zawieszenie, większe koła itp. - to wtedy naprawdę fajnie zaczyna to auto wyglądać.

Modyfikacji sie nie spodziewam, ceny czesci u nas to jest kosmos a z polski czy innych czesci europy nie chce mi sie sprowadzac i prosic sie o wysylke :)

 

co do frajdy z jazdy to faktycznie, jest spora. Mocy jest w miare a drogi trzyma sie prawie jak nasze poprzednie V70 co w sumie mnie troche zdziwilo. Wczesniej mielismy tez Kuge i Outback pod wzgledem przyczepności i prowadzenia to calkiem inna liga.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Taka tam szybka fotka z nocnego wypadu :) co prawda szału nie robi ale sezon na zorze dopiero startuje więc może będzie więcej ;)

 

Co do autka, wyczyściłem skórę, auto nie jest już tak bardzo niemiłe, można powiedzieć, że zadbane w środku :D ogólny stan jest dobry, bez większych uszkodzeń. Czyściłem na szybko bo jak zwykle na swoje nie ma czasu ;) no i wypolerowałem lakier, również na szybko jednak udało mi się trzema pastami przejechać. Poza tym że zmieniło kolor to wygląda prawie jak powinno ;) prawie, bo trzeba jeszcze jakos rysy zamaskować...

P9270967.JPG

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...