Skocz do zawartości

Moje 1 czarne WRX


Buryz

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Buryz napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 

Tak sobie dzisiaj przy sobocie myślę, że odkąd kupilem WRXa wpakowalem juz w niego 20k, wliczając te felgi za ponad 5 koła, a jeszcze przyjdą nowe oponki za niecale 2k. Szok. 

Kiedyś z rozrzewnieniem spojrzysz na ten post i stwierdzisz że to było bardzo mało, bo wydałeś o wiele więcej :)

 

Been there, done that :)

  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2021 o 23:29, Buryz napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 

Tak sobie dzisiaj przy sobocie myślę, że odkąd kupilem WRXa wpakowalem juz w niego 20k, wliczając te felgi za ponad 5 koła, a jeszcze przyjdą nowe oponki za niecale 2k. Szok. 

u mnie koszta "tjuningu" i napraw dawno przerosły wartość pojazdu ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
29 minut temu, Sickness napisał:

Siadło ładnie, a jak z ET, chowa się w nadkola czy jest na równi z nimi? To jest 17' ?

 

et48 8"szerokie, tak powiedzmy na rowni z nadkolami, o niebo lepiej niz wczesniejsze pochowane złote felgi. Tak to 17". 

Edytowane przez Buryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym zdjęciem żegnam sie aż do kwietnia. Autem jeżdżę niezmiennie od daty zakupu (jakoś połowa marca 2020) dzisiaj licznik pokazał 23000 mil, zqaczynalem od 17000. W kwietniu dam kolejny update, kiedy to pojadę na kolejny olejo serwis. Wówczas w planach mam założyc tylny dyfuzor na tył ori JDM do hawka (ten węższy), chlapacze z czerwonym napisem. Planuje też do tego czasu poprawić trochę blacharkę (z prawej strony mam pare rzeczy do zrobienia, nie rdza ale wgniotki). See yaa! 

P.S zapomniałem że w poniedziałek jeszcze polerka reflektorów xD

IMG_20210917_085430.jpg

Edytowane przez Buryz
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Subarka troche zimuje bedzie jezdzona tylko w "dobre" dni w zimie. Podczas nastepnego serwisu czyt. wymiana oleju (interwał 5tys km) itd jedynie co doloze to chlapacze. W miedzy czasie wjechala polerka lamp z powłoką anty. 

IMG_20211113_123912.jpg

Edytowane przez Buryz
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mały update historii mojej Subarynki.

 

Jakos miesiąc temu jak "przyszedł" świeży śnieg i nie było jeszcze soli polatałem pare dni :thumbup: i po tym umyłem autko i wstawiłem do garażu. Od tamtego czasu po umyciu zimuje i podejrzewam ze aku bedzie albo do ładowania albo wleci nówka. W miedzyczasie zamowilem chlapacze Rallyflap z nie-ASO (pincet PLN), całe czarne z czerwonym napisem WRX na specjalne życzenie. Link do chlapaczy:

 

https://www.nie-ASO.pl/pl/chlapacze-poliuretanowe-czarne-wrx-sti-01-07-logo,3,50404,15946

 

aktualnie licznik przekroczył 24000 mil, pod koniec marca jedziemy na wymiane oleju (10W60 Millersa w dalszym ciągu) i filtrów, no i wtedy zamontuje chlapacze. Oczywiscie moglbym te chlapki wczesnniej zamonotować ale auto zostawiam zawsze w zaufanym serwisie w Wrocławiu (ponad 100km ode mnie) i odbieram je srednio po tygodniu i lubie jak odiberam Subarke jak z salonu, zawsze troche zmienione tylko kokardy brakuje :D Nastepny update juz z letnimi kołami OZ oraz chlapkami. Cheers!  

IMG_20211228_082810_edit_154499799277986.jpg

Edytowane przez Buryz
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...