Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

walenie tynków waleniem tynków a ja tu proszę chwalę się B)

dscn2177gj.jpg

 

spotkanie ze slashem nie było proste - musiałem kłamać oszukiwać cwaniaczyć i trochę uciekać przed ochroną :P ale udało się :D gadałem z facetem który jest moim idolem od lat .. dżizas dwudziestu paru :huh::)

Edytowane przez slesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po całym dniu kombinowania jakby tu się spotkać mowy nie mogło odjąć :) pożartowaliśmy wręcz :P (choć raz już widziałem slasha na żywo z pierwszego rzędu to może emocje trochę mniejsze) - a katowice :rolleyes: jeszcze brzydsze od łodzi :unsure:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@kuzi4,plan był.ale dziś się zmył. :(

Niestety awaria autka mnie wykluczyła z wyjazdu. :wacko:

 

Lampkę naprawiłeś to się rurka popsuła :( Może ze mną chcesz pojechać choćby po to, żeby z fajnymi ludziami pogadać i moją Niunię trochę pogonić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa leżała już od dłuższego czasu,czekając na montaż,właśnie podczas montażu odkryłem usterkę. :(

@@kuzi4,dzięki za propozycję,ale małżonka,jakoś dziwnie się ucieszyła awarią i niemożnością upalania.Zagospodarowała mnie już sobotę,wycofać się nie mogę. :(

Miłego i długiego latania bokami życzę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Stary... Jak Małżonka zaplanowała to nie ma lypy :) Ja to dopiero będę się uczył latać bokami kontrolując... a raczej udając, że kontroluję Niunię jedną ręką... To będzie festiwal disco polo z "Mydełko Fa" na czele :( Nie widzę tego... A na dodatek przyplątało mi się zapalenie lewego stawu biodrowego więc będzie problem z hamowaniem lewą :( Ale nic tam - nie odpuszczę!!! Czas się zacząć zbierać do kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ręczny też zbędny? Bo ja bardziej o zastąpieniu ręcznego lewą nogą myślałem... Jedną ręką ciężko będzie ogarnąć ster, skrzynię i rękaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmarcin, właśnie ciasne nawroty miałem na myśli ale patrzyłem na onboard z wczoraj i już wiem, że będzie dobrze :) Gaz i kierownica wystarczą, a jak będzie podsterownie to albo odejmę albo w łąkę :D

Edytowane przez kuzi4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daaawno tu nie zaglądałem - ja tak trochę po prośbie - czy ktoś z Łodzi ma dostępny i mógłby użyczyć interfejs diagnostyczny + opcjonalnie jakieś oprogramowanie do niego? wyskoczył mi check engine dziś

 

ile przyjemność odczytania błędów kosztuje w ASO?

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...