Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

buhhu, jaki Ty wrażliwy jesteś :P:mrgreen:

Poldek fajny jest , przyjeżdżaj będzie wesoło.

 

Nie powiedziałem Wam "najlepszego" - to jest wersja coupe zwana przez mniej ogarniających, wersją "truck" :mrgreen::mrgreen:

komitet powitalny z chlebem i solą w strojach łowickich zamówiony :twisted:

 

Zaśpiewają KOKO spoko :mrgreen::mrgreen:

 

1310480585093.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska to co wydarzyło się dzisiejszego wieczora dowodzi o wielkości ludzi z forum i o tym, że forum nigdy nie zasypia.

Historia ta miała miejsce jak wiadomo w Łodzi. Złapałem kapcia wracając do domu, a z racji że poruszam sie nadal o kulach i o jednej sprawnej nodze, nie byłem w stanie nawet pomyśleć, że sam podniosę samochód, odkręcę koło itd..... Kidyś w trakcie ustawkowych rozmów dowiedziałem się że w tej cudownej okolicy zamieszkuje Pan Dziedzic. No tak ale numeru do Niego to ja nie mam. Po moim apelu na forumie odzew był natychmiastowy i tutaj szczególne podziękowania dla cybel'a. Numer jest, telefon wykonany i po kilku minutach pojawia się Pan Dziedzic w towarzystwie przeuroczej Rozrabiary i koło wymienione.

Wnioski:

1. Ludzie z forum WIELCY.

2. Forum nie zasypia.

3. Ustawki są niezbędne.

Może dziwić jak jeżdżę samochodem ze złamaną prawą nogą? Tak samo jak gokartem. Prawa - złamana - obsługuje delikatnie gaz, a lewa obsługuje hamulec. No i najważniejsze, to jest automat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...