Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

w kwestii spotkania sobotniego, które odbędzie się w niedzielę :???: - jak w bardzo przystępny sposób wytłumaczył to nam wszystkim Skolo :mrgreen: - mnie nie będzie

chyba, że z racji opieki nad niepełnoletnim synem i siłowych praktyk w naszej rodzinie zostanę do tego zmuszona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem prognozę pogody na onecie..... śnieg się zapowiada. W związku z tym jest ktoś chętny na meeting sobotnim wieczorem na jakimś pustym parkingu (jeśli będzie biało oczywiście, żeby się trochę pobawić :mrgreen: ) ?

 

U mnie za oknem śniegu jak na lekarstwo... ja też czekam na większe opady, wtedy będzie ciekawiej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem prognozę pogody na onecie..... śnieg się zapowiada. W związku z tym jest ktoś chętny na meeting sobotnim wieczorem na jakimś pustym parkingu (jeśli będzie biało oczywiście, żeby się trochę pobawić :mrgreen: ) ?

 

U mnie za oknem śniegu jak na lekarstwo... ja też czekam na większe opady, wtedy będzie ciekawiej :cool:

A miałem nadzieję, że będzie dziś więcej tego śniegu... :sad: Z prognoz długoterminowych wynika, że do końca miesiąca trudno będzie o poważniejsze opady białego puchu :cry:

 

Aż się napije chyba przez to :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazł by się ktoś od kogo mógłbym pożyczyć na 5 minut przepływomierz na którymś ze spotów :?: Mam nowy, ale komp wywala nadal jego błąd i chciałem sprawdzić jak to wygląda z pewnym w 100% urządzeniem. Silnik zaturbiony (Impreza GT/ Forek S-Turbo, nie wiem czy w nowszych jest to samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... co tu taka stagnacja... (111111111111111111111111123333333333333333333,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,)*

 

Czy myslal ktos o wyjezdzie do Wawki 08.12? Na Barborke... szykuje sie spocik po OS na karowej (nie tylko Tubylcow) bedzie okazja zeby poznac kilka osob przy tak malej frekwencji naszych lokalnych kierownikow...

 

 

*nie moglem sie powstrzymac zeby nie wykasowac... ;) pisalem z kotkiem :) (Skolo i Aniolek... Limonka jest the best)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... co tu taka stagnacja... (111111111111111111111111123333333333333333333,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,)*

 

Może i tu stagnacja.

 

http://www.toya.net.pl/~skorupsk/17.11.rar

 

Zaglądajcie na http://autoklublodzki.pl/forum/ dzisiaj pojeździlismy troche pod Zgierzem. Powyżej kilka fotek. Fajny szuterek, troche kamienisty ale fajny. Jak spadnie śnieg to dopiero tam się będzie działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaję teren. Była jednostka wojskowa na Piątkowskiej ;-)

Szkoda, że wcześniej nie napisałeś, że w sobotę tam będziecie jeździć, bo akurat byłem w okolicy i bym do was dołączył. Ale mam nadzieję, że co się odwlecze to....

Pozdrawiam All ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...