Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecałam, że podzielę sie moimi wnioskami z imprezy i oto:

 

1. Jak juz zostalo napisane - pod tulipanem wiało w mało zachęcający sposób.

 

2. Trasa do miejsca docelowego dłużyła się niemiłosiernie (dziękujemy Skolo).

 

3. Miejsce super, warunki też - oczywiście dla maniaków - ja do nich nie należę (czy przyznanie się do tego na forum to samobójstwo?), więc nawet nie dałam się namówić na "kręcenie bączków", bo frajda to dla mnie marna.

Ukłony dla Forysia i jego rodzinki, którzy żadnej imprezce nie dali szans!

 

Tym samym ostatecznie rozstrzygnęłam - luksusowe auta, które pod kazdym względem rozpieszczają do tego stopnia, że łatwo usnąć za kierownicą są tym, co tygrysy lubią najbardziej. :wink: :grin:

 

4. Po jazdach zawitaliśmy do Karczmy na trasie Zgierz-Kutno (w okolicach Białej) - miejsce bardzo chatakterystyczne i kuszące z zewnątrz.

Omijając wszystkie szczegóły - NIE POLECAMY :!: :!: :!:

 

5. Pewnie cały opis wskazuje na to, że spocik mi się nie podobał - nic bardziej mylnego.

 

Każdy powód jest dobry, aby wyjść w sobotę z domu, wymęczyć psa, aby mocno później spał i nie budził się za szybko w niedzielę, do tego spotkać miłych ludzi i spędzić wspólnie trochę czasu.

 

Nie mówiąc o tym, że nic mi nie daje takiej radości w życiu - jak odciągnięcie Skola od komputera :!:

 

Jak widać na naszych spotach każdy znajdzie coś dla siebie :smile:

Na przyszłość więc nie przyjmujemy żadnych wymówek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niektórzy mieli obowiązkowy postój na pitstopie w tym czasie. :mrgreen:

 

No właśnie, i jak się rozwiązała cała sytuacja?? Czy felga będzie żyła?? Czy jakaś dziurka w oponie też się znalazła?? ile czasu trwała cała naprawa??

 

pozdrawiam i mam nadzieję do Rychłego zobaczenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioskami z imprezy

Nam chłopakom się podobało, najmłodszy fan Subaru już po powrocie do domu pytał, kiedy będzie następny "rajd". Nie jest to niestety najlepsza wróżba dla mnie, gdyż pewnie coraz trudniej będzie się dopchać do kierownicy. :cry:

Ukłony dla Forysia i jego rodzinki

Ukłony od nas dla wszystkich, miło spotkać się w pozytywnie zakręconej gromadce.

zawitaliśmy do Karczmy na trasie Zgierz-Kutno

Była to najprawdopodobniej restauracja o nazwie "Karczma u Michała" zlokalizowana pod adresem Kolonia Głowa 2. Jedzenie w sumie nie było złe, ale kłopot z powiązaniem menu z aktualnymi możliwościami kuchni w połączeniu z marną obsługą pozostawił niestety niekorzystne wrażenie. Proponuję się jednak nie zrażać i do programu następnych wypadów włączyć odwiedziny w uprzednio upatrzonym "punkcie" gastronomicznym. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, i jak się rozwiązała cała sytuacja?? Czy felga będzie żyła?? Czy jakaś dziurka w oponie też się znalazła?? ile czasu trwała cała naprawa??

 

pozdrawiam i mam nadzieję do Rychłego zobaczenia ;-)

 

Mam nadzieję, że wszystko zakończyło się w miarę bezboleśnie i nie zakłóciło planowanego później wyjazdu.

 

Tak w ogóle, to chciałem podziękować za pomoc przy zmianie felgi. Jak ktoś słusznie zauważył prawie jak F1. :mrgreen:

 

Kamyszki zostały usunięte za free przez miłego pana (pozdrawiam!) z zakładu wulkanizacyjnego. W ogóle to jakiś piaskowiec był, ale sporo go było. :wink: Zakład wulkanizacyjny (po lewo) jak się wjeżdża do Łodzi. Nazwy nie pomnę. Wszystko trwało może z 15minut. Felga i opona w porządeczku.

 

Wczoraj jeszcze kontrola ciśnienia... w każdym kole było inne, ale to pewnie przez asfalt no i w drogę do Wrocławia.

 

Dziękuję wszystkim jeszcze raz i pozdrawiam!

 

Aha, felgi są do sprzedania. :razz: Będę polował na oryginalne od GTka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ten czwartek nie będzie, ale coś Twoja żona wspominała o zmianie czwartkowego terminu na np. środowy. Co wy na to :?: :?: :?:

Słuszna uwaga!!!

 

Proponowane terminy kolejnych spotów to ŚRODY!!!!!

 

Dajcie znać jak się na to zapatrujecie.

Osoby, któe przyjeżdzały regularnie (Hobbit, Skolo i nieskromnie powiem - Aniołeczek) nie widzą przeszkód. Nie wiemy jeszcze jak Maser? Hallo, Maser - odbiór!!! :grin:

 

Co na to reszta "prawie-regularnych" sputników [czyt. spotowników]?

W tym wypadku prawie nie robi wielkiej różnicy :wink:

 

Rozumiem, że reszta, która do tej pory wybierała się co tydzień (co 2 tygodnie), a jeszcze nigdy ich nie widzieliśmy :lol: :shock: uzna środowy termin za bardziej odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja skromnie zapytuje... ma ktos ochote zobaczyc mnie w ten czwartek...? :roll:

 

Hobbit - wiesz, że ja chętnie... :roll: :oops:

 

Tylko pamiętaj - Skolo wyjechał dziś rano, a wraca w czwartek o 21 :!: :!: :!:

 

:lol::twisted:

 

 

Hmmmm... dzisiaj za pozno to przeczytalem... ale jutro... zdazymy ;):mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy w tym tygodniu robimy Spocik w środę ??? Tak na próbę ??? Nie wiem co o tym sądzicie, bo nic nie piszecie :cry: Czyżby jeszcze cała Polska Brać Subarowa żyła jeszcze wyborami :mrgreen:

 

Wstępnie ta środa tj. 24.10 2007r. o godz. 18.00 w zaklepanym miejscu przed Tulipanem.

Kto się pisze koło w górę :twisted:

 

Pozdrowienia

Skolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wnioski są takie, że w tym tygodniu - jutro - spotu nie ma :!:

 

ja bym i tak nie przyjechała, bo skolo zabiera mnie na sprawdzenie pewnego miejsca (mam nadzieję, że jak to przeczyta to mu się przypomni) :twisted:

 

hobbit - Twoja żona chce przyjechać, a Ty wykręcasz bączki? - jaka to melodia? [czyt. co jest grane?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...