Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam chętnych z Łodzi i okolic na konwencję tatuażu w Łodzi (16 i 17 lutego) - mam nadzieje, że dotrę Imprezą (impreza będzie napewno na miejscu :mrgreen: ), jednak nie wiem czy ogarnę naprawę do tego terminu - w każdym razie będę, czy suabrakiem czy nie i można by było coś łyknąć czy drinknąć wspólnie :)

 

Hejasz ;-) Czy nadal się wybierasz, bo ja już mam bilet i będę na pewno, tylko jak my się znajdziemy w tym dzikim tłumie ;-)

A czy Ty będziesz jako widz, czy masz własne stoisko ???

pozdrawiam

 

A co do reszty to może by tak znów gdzieś się przejechać np w przyszłą niedzielę ??? (10.02.2008)

Chętni niech się piszą na listWę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAKKKKKK

 

Ja jestem zaaaa :twisted:

 

Proponuje Przelecz Salmopolska. Ja wlasnie w sobote wyjezdzam do Wisly i wracamy w niedziele za tydzien czyli 17-go

 

Za zyczenia zaj... sniegu (nie musi byc na wyciagach, wystarczy na przeleczy :P) juz Wam z gory dziekuje ;)

 

Ma ktos pozyczyc buty 44-45?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skolo, to Twoja subaryna stała wczoraj na Piramowicza?

 

moja moja moja :grin:

jak słusznie zauważył, uprzedzając mnie Skolo :o

 

i do tego codziennie :!: :!: :!: :mrgreen:

jak przyjadę odpowiednio wcześniej i jest gdzie się zatrzymać :???:

 

Myślałem, że to zielona. :oops: To nie ten wątek, ale pozdrawiam :!: Dzisiaj też mnie tam można znaleźć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam ;-)

 

Mam takowe zapytanie czy któryś z Panów bądź Pań wybiera się dzisiaj na 19.00 na ul. Ofiar Ataku Terrorystycznego z 11 Września, celem zobaczenia pierwszych w Łodzi i pewnie w Polsce nielegalnych wyścigów, które stały się legalne ;-) Paluszki w tym przedsięwzięciu macza Aoto Mobil Klub i zapowiada się ciekawa Impreza, tym bardziej, że zjechać troszkę Imprez ;-)

Kto chętny to do zobaczenia ja będę na pewno ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aniołeczek, Piramowicza nam rozkopali. :( Dzisiaj dostałem karteczkę, że straż miejska się upomni jak się nie będę słuchał zakazu parkowania.

Uważaj, ja już parkuję na Piramowicza od lat i Straz Miejska sobie upodobała polowania właśnie tutaj.

Polecam stawać na jaracza/kilińskiego koło postoju taksówek, ale wiąże sie to ze spacerkiem :roll: ewentualnie ok 7.45 lub 8.15-8.20 jest największe prawdopodobieństwo znalezienia jakiegoś miejsca :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam ;-)

 

Mam takowe zapytanie czy któryś z Panów bądź Pań wybiera się dzisiaj na 19.00 na ul. Ofiar Ataku Terrorystycznego z 11 Września, celem zobaczenia pierwszych w Łodzi i pewnie w Polsce nielegalnych wyścigów, które stały się legalne ;-) Paluszki w tym przedsięwzięciu macza Aoto Mobil Klub i zapowiada się ciekawa Impreza, tym bardziej, że zjechać troszkę Imprez ;-)

Kto chętny to do zobaczenia ja będę na pewno ;-)

Byłem, widziałem. Niestety tylko jedna Subarynka (WRX Kombi) brała udział w zawodach, na dodatek miałem wrażenie, że kierownik trochę nie ogarniał.

 

Srebrny GT kręcący się w okolicy na numerach EZG to forumowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, ja już parkuję na Piramowicza od lat i Straz Miejska sobie upodobała polowania właśnie tutaj.

Polecam stawać na jaracza/kilińskiego koło postoju taksówek, ale wiąże sie to ze spacerkiem :roll:

 

Dzięki za informację, jutro przetestuję. W Łodzi, na miejscu, jestem dość wcześnie bo koło 7:30-7:40, więc może coś się znajdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny GT kręcący się w okolicy na numerach EZG to forumowy?

 

Witam

Masz racje bez rewelacji te zawody, chociaż ja namierzyłem sporo Imprez, ale nie startujących, a ta srebrna to naszego znajomego Macieja P. ze Zgierza ostatnio zmienił jej wydech i był w Mapteku w Poznaniu na małym Tuningu ;-) Za tydzień w Zgierzu też mają być zawody, ale juz bradziej efektowne bo będzie trasa do przejechania, a nie prosta i właśnie wyżej wspomniany Maciej P. będzie to organizował ;-) Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...