Jump to content

Super OES

Pancin
 Share

Recommended Posts

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na kolejną, pełną wrażeń eliminację Super OESu na kieleckim torze. Zapowiada się ostra rywalizacja na dwóch szybkich i technicznych próbach zlokalizowanych na małej pętli i torze kartingowym (S1) oraz odcinku leśnym toru (S2). Szczegóły dotyczące zapisów na http://www.superoes.pl. Mam nadzieję, że znów na starcie pojawi się liczna ekipa miłośników aut RWD, dla których mamy stworzoną osobną klasę. Po zakończeniu sportowej rywalizacji zaplanowane zostało ognisko na campingu.

Mapka prób:

prbasoskwiecie2007wn4.th.jpg

W sobotę wybraliśmy się z kolegą korwinem i jego przesympatyczną małżonką na rekonesans toru na Miedzianej Górze.

Trzeba przyznać zawody były przygotowane porządnie a konkurencja zawodowa.

Na parkingu naliczyłem 4 busy serwisowe z lawetami które przywiozły jakieś wyścigowe "wydmuszki" nie jeżdzące na codzień po drogach - wyścig zbrojeń na skalę nie spotykaną w Ułężu :evil:

Czołówka przyjechała na slikach:

dsc01543do8.jpg

Forum Subaru reprezentowali: Carfit i Daniel (przepraszam jeżeli kogoś pominełem), za których trzymaliśmy kciuki.

dsc01550nw9.jpg

dsc01547xt4.jpg

Jak mi kiedyś Kiszka opowiadał, że tor w Poznaniu w porównaniu ze "spadaniem" z Miedzianej Góry to małe piwo - to nie wierzyłem póki nie przeszliśmy się na trasą wyścigu na szczyt góry i zobaczyliśmy zakręty :shock: :shock: :shock: :mrgreen:

Poniższe zdjęcie nie oddaje pochyłości i stopnia trudności - ta szykana była po to aby schamować przed ostrym zakrętem na spadaniu :shock:

dsc01549uz9.jpg

Jak w te zakręty wpadnie 30 pucharowych Picanto - to się dopiero dzieje :mrgreen: :shock: :!:

PS. Dzięki korwin za możliwość poprowadzenia EVO 9- nie taki diabeł straszny jak opowiadają - różnice pomiędzy STi a EVo są nieduże - a wszystko sprowadza się do tego indywidualnych preferencji - ja nadal nie wiem który lepszy? :roll: :mrgreen: