Skocz do zawartości

Super OES


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na kolejną, pełną wrażeń eliminację Super OESu na kieleckim torze. Zapowiada się ostra rywalizacja na dwóch szybkich i technicznych próbach zlokalizowanych na małej pętli i torze kartingowym (S1) oraz odcinku leśnym toru (S2). Szczegóły dotyczące zapisów na http://www.superoes.pl. Mam nadzieję, że znów na starcie pojawi się liczna ekipa miłośników aut RWD, dla których mamy stworzoną osobną klasę. Po zakończeniu sportowej rywalizacji zaplanowane zostało ognisko na campingu.

 

Mapka prób:

prbasoskwiecie2007wn4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wybraliśmy się z kolegą korwinem i jego przesympatyczną małżonką na rekonesans toru na Miedzianej Górze.

 

Trzeba przyznać zawody były przygotowane porządnie a konkurencja zawodowa.

Na parkingu naliczyłem 4 busy serwisowe z lawetami które przywiozły jakieś wyścigowe "wydmuszki" nie jeżdzące na codzień po drogach - wyścig zbrojeń na skalę nie spotykaną w Ułężu :evil:

 

Czołówka przyjechała na slikach:

 

dsc01543do8.jpg

 

 

 

Forum Subaru reprezentowali: Carfit i Daniel (przepraszam jeżeli kogoś pominełem), za których trzymaliśmy kciuki.

 

dsc01550nw9.jpg

 

 

dsc01547xt4.jpg

 

Jak mi kiedyś Kiszka opowiadał, że tor w Poznaniu w porównaniu ze "spadaniem" z Miedzianej Góry to małe piwo - to nie wierzyłem póki nie przeszliśmy się na trasą wyścigu na szczyt góry i zobaczyliśmy zakręty :shock: :shock: :shock: :mrgreen:

 

Poniższe zdjęcie nie oddaje pochyłości i stopnia trudności - ta szykana była po to aby schamować przed ostrym zakrętem na spadaniu :shock:

 

dsc01549uz9.jpg

 

Jak w te zakręty wpadnie 30 pucharowych Picanto - to się dopiero dzieje :mrgreen: :shock: :!:

 

 

PS. Dzięki korwin za możliwość poprowadzenia EVO 9- nie taki diabeł straszny jak opowiadają - różnice pomiędzy STi a EVo są nieduże - a wszystko sprowadza się do tego indywidualnych preferencji - ja nadal nie wiem który lepszy? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...