Skocz do zawartości

Poszukuje wtyczki


piotruch13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamontowałem hak holowniczy w moim subaru legacy z 2005 roku, w bagażniku po prawej stronie jest oryginalne gniazdo (patrz foto) do wiązki, niestety wiązka którą kupiłem nie posiada wtyczki tylko "gołe" przewody, i teraz pytanie czy ktoś się oorientuje czy można gdzieś kupić samą wtyczkęimageproxy.php?img=&key=89cebd84b302413a? A może ktoś posiada i chce się pozbyć?imageproxy.php?img=&key=89cebd84b302413a

20191116_165004.jpg

20191118_121433.jpg

Edytowane przez piotruch69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł separuje instalacje przyczepki i gniazdo od reszty. Za rok, może dwa, wtyczka zacznie puszczać wilgoć i jadąc w deszczu z przyczepką czy bagażnikiem rowerowym nieźle się zdziwisz jak dasz kierunkowskaz, a w takt kierunkowskazu auto zacznie tracić zapłon, naciskając na hamulec zacznie się świecić przeciwmgielne i inne perypetię. Moduł kupisz za 70-80zł jeśli nie proponuję zalać wtyczkę żywicą od strony kabli co może pomoże ale nie uchroni Cię jeżeli będzie jakieś przebicie na instalacji w przyczepce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego jeżeli jesteś jeszcze zainteresowany modułem "przyczepki" to daj znać. Wymontowałem całą wiązkę z "dawcy" - anglika kombi 2006r. ale muszę sprawdzić sposób podłączenia, bo tam chyba nie było wtyczki tylko montowany we wiązkę - bezpośrednio do kabli. Takie gniazdo mam w swoim dieslu, ale do niego nie będę zakładał haka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...