Jump to content

Poszukuje wtyczki

piotruch13
 Share

Recommended Posts

Witam, zamontowałem hak holowniczy w moim subaru legacy z 2005 roku, w bagażniku po prawej stronie jest oryginalne gniazdo (patrz foto) do wiązki, niestety wiązka którą kupiłem nie posiada wtyczki tylko "gołe" przewody, i teraz pytanie czy ktoś się oorientuje czy można gdzieś kupić samą wtyczkęimageproxy.php?img=&key=89cebd84b302413a? A może ktoś posiada i chce się pozbyć?imageproxy.php?img=&key=89cebd84b302413a

20191116_165004.jpg

20191118_121433.jpg

Edited by piotruch69

Już zrobiłem tak jak piszesz, aczkolwiek nie chciałem ucinać oryginalnego gniazda jednak nie miałem wyboru. Podpiołem bez modułu i wszystko śmiga, z tego co się orientuję moduł potrzebny jest w legacy od 2009 roku produkcji w górę.

Moduł separuje instalacje przyczepki i gniazdo od reszty. Za rok, może dwa, wtyczka zacznie puszczać wilgoć i jadąc w deszczu z przyczepką czy bagażnikiem rowerowym nieźle się zdziwisz jak dasz kierunkowskaz, a w takt kierunkowskazu auto zacznie tracić zapłon, naciskając na hamulec zacznie się świecić przeciwmgielne i inne perypetię. Moduł kupisz za 70-80zł jeśli nie proponuję zalać wtyczkę żywicą od strony kabli co może pomoże ale nie uchroni Cię jeżeli będzie jakieś przebicie na instalacji w przyczepce.

Witam

Kolego jeżeli jesteś jeszcze zainteresowany modułem "przyczepki" to daj znać. Wymontowałem całą wiązkę z "dawcy" - anglika kombi 2006r. ale muszę sprawdzić sposób podłączenia, bo tam chyba nie było wtyczki tylko montowany we wiązkę - bezpośrednio do kabli. Takie gniazdo mam w swoim dieslu, ale do niego nie będę zakładał haka.

Pozdrawiam