Skocz do zawartości

Impreza GT SuperRacing MY99


jack7606

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.11.2020 o 10:24, jack7606 napisał:

Wyszły bardzo tanio bo zamówiłem złote, czekałem 2 miesiące na dostawę a przyszły grafity , więc aby wyjść z sytuacji opuścili mi na malowanie a że wcale tak źle nie wyglądały na aucie w tym kolorze zostawiłem je, pomalować zawsze zdążę:).

A nie chcesz się wymienić na złote?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
8 godzin temu, lelenbp napisał:

Jak zrobiłeś ten spiltter?

Na wzór starego, trochę zabawy było z wycinaniem aby ładnie dopasować otwór do intercoolera  a i tak podcinałem kołnierz bo jak doszła uszczelka to strasznie prężył.

Odrysuj go na blasze wytnij, powierć otwory,przykręć do maski a dalej zabawa z otworem pod icka, od góry zrobiłem jeszcze dodatkową kierownicę powietrza na icka.

Jak masz chęć podjechać zobaczyć jak to wygląda to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnie dni były wolne więc pokręciliśmy się po okolicy tak bez celu co by się hamulce nie zastały i wymienione zostało podświetlenie na ledowe.Zamówiłem dwa kolory białe i zielone, na razie wrzuciłem białe.

20200423_141220.jpg

deska led.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dawno nic się nie działo,więc po zamontowaniu większego icka i nowej kierownicy powietrza pomysł padł na kurnik co by czarny zaczął lepiej oddychać dostał większy wykonany przez kolegę @Papug , wykonanie naprawdę profi .Zrobiona została hydrografika czarny carbon w Lublinie.

 

kurnik1.jpg

kurnik2.jpg

kurnik4.jpg

kurnik3.jpg

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sickness napisał:

Ale piękny @Papugrobi profi robotę, miałem kiedyś duży wlot do 2.5 XT to spasowanie LVL expert. Na prawdę piękny wlot powietrza, gratuluję decyzji, że carbon a nie czarny :)

Dzięki , co do kurnika to kolegi @Papug wykonany jest  idealnie, zastanawiałem się tylko nad wykończeniem w carbonie jak to będzie wyglądało w całości na aucie. Czarny z carbonem  prezentuje się bardzo ładnie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ostatnie dwa miechy  walczyliśmy z młodego Hawkiem widocznym na zdjęciach który kupiliśmy na forum z początkiem maja od Grzegorza, którego pozdrawiam .Było sporo roboty a mianowicie  rozbieranie, czyszczenie, piaskowanie, malowanie, konserwacja i składanie ale to będzie osobny temat w którym młody wszystko opisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...