Skocz do zawartości

przekładka możliwa: lampa lewa tylna, wersja UK?


geos

Rekomendowane odpowiedzi

uszkodziłem klosz lampy tylnej, lewej (po stronie kierowcy) w Foresterze MY03. jest spory wybór w sieci tej części ale wersji z UK. czy zastąpienie wersji EU wersją UK jest możliwe i w miarę bezbolesne? jeśli tak, to jakie dodatkowe czynności należałoby wykonać?

 

pozdrawiam

geos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwmgielne jest z drugiej strony, po naszej jest tylko miejsce na nie. Wystarczy wyciąć w plastiku otwór pod żarówkę i będzie ok. Z drugiej strony wkładasz jakąkolwiek żarówkę bo inaczej widać otwór w lampie przez klosz. Reszta jest tak samo. Ja mam u siebie zamontowane lampy JDM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skwaro napisał:

Przeciwmgielne jest z drugiej strony, po naszej jest tylko miejsce na nie. Wystarczy wyciąć w plastiku otwór pod żarówkę i będzie ok. Z drugiej strony wkładasz jakąkolwiek żarówkę bo inaczej widać otwór w lampie przez klosz. Reszta jest tak samo. Ja mam u siebie zamontowane lampy JDM.

 

dzięki @Skwaro! jeśli możesz to zerknij proszę na zdjęcie. czy w tym plastiku trzeba wyciąć geometryczne koło przy samej ściance czy też ciąć wzdłuż tego łamanego, mniejszego, kolistego wzoru czy też może wyciąć to mniejsze kółeczko centralne? czy po wycięciu otworu procedura wymiany powinna wyglądać mniej więcej tak?

  1. odłączam akumulator
  2. otwieram bagażnik i odkręcam śruby mocujące lampę
  3. wyciągam lekko klosz a z niego wykręcam/wyciągam (?) przewody z oprawami/żarówkami
  4. podmieniam
  5. składam do kupy w odwrotnej kolejności

Screenshot - 22.08.2019 - 20:33:08.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij starą lampę i porównaj, musisz wyciąć otwór z dwoma ząbkami żeby żarówka miała się jak zatrzasnąć. Odkręcasz dwie śrubki i ciągniesz do siebie, od zewnątrz są 3 zatrzaski. Aku odpinać nie musisz, wystarczy wyłączyć zapłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, skwaro napisał:

Wyjmij starą lampę i porównaj, musisz wyciąć otwór z dwoma ząbkami żeby żarówka miała się jak zatrzasnąć. Odkręcasz dwie śrubki i ciągniesz do siebie, od zewnątrz są 3 zatrzaski. Aku odpinać nie musisz, wystarczy wyłączyć zapłon.

 

Skwaro, dzięki serdeczne za wskazówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...