Skocz do zawartości

UŁęż, sobota, 28.04.2007 r. godz. 10.00


Rallymen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również melduję się już z domu. Było super! Wyjeździłem się - co prawda na prawym - za wszystkie czasy. Wielkie dzięki dla Kena za transport, Tomo za pokaz jazdy w stylu Colina i wszystkich pozostałych forumowiczów za spotkanie w wyśmienitej atmosferze.

 

Organizator powinien przewidzieć odznaczenie dla Agi za syzyfową pracę sędziego :wink:

 

P.S. Zaraz wrzucę kilka fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo dziękuję wszystkim za świetne spotkanie.

Szczególne podziękowania dla organizatora - kolejny raz pokazałeś jak należy

organizować wspaniałą imprezę , łącznie z zamówieniem pogody.

Podpisuje się oburącz pod podziekowaniami dla Agi za świetną pracę

Sendziego.

Wielkie dzięki dla Piotrka - próba super ale chyba była robiona pod te "POTWORY" bo była bardzo szybka.

Do kolejnego miłego zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się wzięło i zepsuło w srebrnym EVO..? :(

 

Nic się nie zepsuło, Tomo jak prawdziwy kawior jedzie na urlop zestawem camper + laweta :mrgreen:

 

Aga bardzo dziękuje. Podobno po raz pierwszy czuje się doceniona. Eh kobiety :roll:

 

Kobiety trzeba doceniać, szczególnie w tak odpowiedzialnej roli (safety + pomiar) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem i ja i jestem bardzo zadowolony, było kozacko, próba super, jedzonko ok, miło było poznac nowych forumowiczów których mi nie było dane poznać : Berlin, Akrool i innych których nie pamietam :lol:

Mati dzięki za uzyczenie EVOKILERA - wspaniałe auto ! tylko zmień opony :twisted:

Ken - wal drzwiami i oknami do SIP, i niech Ci zrobią coś z tą popierdułką jakim jest Twoje PPP !!!

Do nastepnego razu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati dzięki za uzyczenie EVOKILERA - wspaniałe auto ! tylko zmień opony

Carfit!I jak sie ma Evokiller do Twojej padaki?

Ken - wal drzwiami i oknami do SIP, i niech Ci zrobią coś z tą popierdułką jakim jest Twoje PPP !!!
co się dzieje z autem.Objawy jak u Niuńka?

No i gdzie są dokładne czasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati dzięki za uzyczenie EVOKILERA - wspaniałe auto ! tylko zmień opony

Carfit!I jak sie ma Evokiller do Twojej padaki?

Ken - wal drzwiami i oknami do SIP, i niech Ci zrobią coś z tą popierdułką jakim jest Twoje PPP !!!
co się dzieje z autem.Objawy jak u Niuńka?

No i gdzie są dokładne czasy?

 

Alex Ty świnio :mrgreen: ale słyszałem że w Mapteku stoi jakis srebrny GT i podobno nie ogarniaja tematu, i ma być oddany do Szkoły Auto Skody , jako wóz na trolejach :wink: :mrgreen:

 

Ken ma zamontowany osławiony PPP - totalna porażka :evil: samochód jedzie identycznie jak seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nad jeziorkiem, pogoda sprzyja.Budząc się dzisiaj miałem nadzieję że zobacze znowu Ułęż.Chciałem podziękować wszystkim za mile spędzony czas.

 

Trasa była perfekcyjnie ustawiona, szkoda tylko że na miejscu nie ma stacji benzynowej bo chyba mam dziurę w baku.

 

 

Do zobaczenia na następnym Ułężu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomo - wyprzedzalem za radomiem lawete z twoim evo - jechal spokojnie :wink:

dzieki za fajny dzien. pogoda byla elegancka (balem sie zaru non stop).

ustawiony odcinek bardzo szybki (3-4) razy 4 bieg mozna bylo zapiac. szkoda, ze nie jechalo sie 4-5 min.

starzy wyjadacze nie zawiedli i krecili niezle czasy. ja ogolnie jestem zadowolony,

mimo faktu ze nie udalo mi sie ani raz pojechac do konca tak jak chcialem (1-2 sek moze bym urwal :roll: ).

 

wszystkich bylo milo zobaczyc, ale szczegolne dzieki dla mati'ego (nie za spotkanie na probie :razz: :wink: ),

agi, wroobla, rallymena z obstawa :wink: oraz losia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poznałbym wyniki. Rallymen pamiętaj , że mam byc w pierwszej dziesiątce ( "opłata dodatkowa" była chyba wystarczająca , ale coś długo obrabiasz wyniki )

 

Widzę, że jako nowy forumowicz szybko zrozumiałeś panujące zasady :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poznałbym wyniki. Rallymen pamiętaj , że mam byc w pierwszej dziesiątce ( "opłata dodatkowa" była chyba wystarczająca , ale coś długo obrabiasz wyniki )

 

Widzę, że jako nowy forumowicz szybko zrozumiałeś panujące zasady :mrgreen::mrgreen:

 

chyba duzo bylo tym razem kopert i wciaz trwa ich sprawdzanie :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poznałbym wyniki. Rallymen pamiętaj , że mam byc w pierwszej dziesiątce ( "opłata dodatkowa" była chyba wystarczająca , ale coś długo obrabiasz wyniki )

 

Widzę, że jako nowy forumowicz szybko zrozumiałeś panujące zasady :mrgreen::mrgreen:

 

chyba duzo bylo tym razem kopert i wciaz trwa ich sprawdzanie :mrgreen: :wink:

 

Tak, to prawda, obrady ZSS trwały wyjątkowo długo, analiza odwołań, protestów i próśb specjalnych, trwała ponad 24 godziny, w końcu jednak stolik pokryty zielonym suknem USTALIŁ następującą wersję wyników oficjalnych:

 

I. Klasyfikacja rajdowa - suma czasów 4 pierwszych oesów, z uwzględnieniem kar 5s/1 pachołek:

 

1. Tomo/EVO9 - 736,9

2. Carfit/STI - 738,4

3. Abt/GT(!) - 756,9

4. Łosiu/STI - 759,8

5. akrool/EVO9 - 763,0

6. KenTaczdis/STI - 774,5

7. Blue/WRX- 783,5

8. Berlin/WRX - 785,9

9. Mati/GT - 792,0

10.korwin/EVO9 - 818,0

11.Ad/WRX - 824,4

12. MaciekSubru/STI - 827,5

13. wojczek/GT - 837,6

 

 

II. Klasyfikacja najszybszych OES-ów:

 

1. Carfit - 3.18,0

2. Tomo - 3.18,5

3. Łosiu - 3.19,2

4. Abt - 3.23,8

5. akrool - 3.24,6

6. KenTaczdis - 3.26,8

7. Blue - 3.29,3

8. Berlin - 3.29,9

9. mati - 3.30,4

10. Korwin - 3.35,5

11. wojczek - 3.36,6

12. Ad - 3.38,2

13. MaciekSubru - 3.38,4

 

 

Zwycięzcom, pokonanym oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując zakończony V (jubileuszowy) Rallymen Meeting Speed&Power, pragnę niniejszym gorąco podziękować: mojej żonie Bożence za dokonanie w przeddzień Meetingu niezbędnych zakupów na podstawie mojej telefonicznej prośby (wróciłem do domu z podróży ok. północy w piątek); Piotrowi - za przygotowanie próby oraz instrukcje z prawego fotela (próba była szybsza, niż zwykle, ale jak mówi Hołek, "jeździ się wszystko", więc po kilku próbach bardziej technicznych trzeba było ustawic próbe nieco szybszą); dla Agi - za faktyczne sprawowanie z mojego nadania funkcji komandora rajdu, z czego wywiązała sie w sposób wzorowy, próby przebiegały sprawnie, a czasy znalazły się tam, gdzie trzeba; żonie Piotra - za dzielną pomoc w rozstawianiu i zwijaniu sprzętu oraz we wszelakich innych sprawach, Łosiowi - za jazde na prawym i cenne wskazówki, Abt - za sporządzenie listy startowej oraz poranną gotowość do pomocy, a także za udostępnienie mojemu synowi Tomkowi lewego fotela GT-ka (bardzo mnie prosił o złożenie podziękowań od niego), Tomo - za udostępnienie mi lewego fotela swojego Evokillera (te śliskie opony z tyłu to pełen odjazd, slajdy wychodziły takie, prawie... jak Hołkowi na patelniach walimskich :mrgreen: ) z pewnością kogos pominąłem, więc ogólnie WSZYSTKIM uczestnikom i uczestniczkom V Meetingu za przybycie, pomoc, towarzystwo, wspólną zabawę, jak zawsze cudowną , rodzinną atmosferę. Do miłego zobaczenia na następnych Meetingach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Jacek , toś pokazał :!: fakt ,faktem Łosiu to straszny leszcz :wink: :mrgreen: ale żeby go objechać GT :shock: , mam nadzieje że forma 12 maja Ci tez dopisze i objedziemy "warszawkę " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...